Reksio si Magicieni - Ajutor la PASARILE HAOSULUI

Reksio si Magicieni - Ajutor la PASARILE HAOSULUI | Autor: alexutza1997

Link direct la acest mesaj

Despre Reksio si Magicienii, va rog ajutati-ma...! Nu pot trece de pasarile haosului. Am vazut ca Kitty 13 are un patch, si mi'as dori foarte tare sa mi'l dea si mie, daca poate pe adresa de mail. Sunt noua aici, azi mi'am facut cont, asa ca nu prea ma pricep sa umblu pe site.

a, si inca ceva... La goblenul din holul mare, stiu ca este o chestie aurie care trebuie pusa in zona stanga jos... dar nu o gasesc nicaieri. poate cineva sa imi zica unde o pot gasi? va rog mult.

Kitty 13, te rog frumos, daca poti, sa imi trimiti patchul pe mail. Mersi mult. As fi extrem de recunoscatoare!

Please, Help Me!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns NarutoKid spune:

Citat:
citat din mesajul lui alexutza1997

Despre Reksio si Magicienii, va rog ajutati-ma...! Nu pot trece de pasarile haosului. Am vazut ca Kitty 13 are un patch, si mi'as dori foarte tare sa mi'l dea si mie, daca poate pe adresa de mail. Sunt noua aici, azi mi'am facut cont, asa ca nu prea ma pricep sa umblu pe site.

a, si inca ceva... La goblenul din holul mare, stiu ca este o chestie aurie care trebuie pusa in zona stanga jos... dar nu o gasesc nicaieri. poate cineva sa imi zica unde o pot gasi? va rog mult.

Kitty 13, te rog frumos, daca poti, sa imi trimiti patchul pe mail. Mersi mult. As fi extrem de recunoscatoare!

Please, Help Me!
O, ce noroc sa mai fie cineva care sa aiba nevoie de ajutorul unui expert in Reksio!!! :))
Alexutza, asculta aici la mine: Pasarile alea nu-s greu de invins, important e sa folosesti vraji usoare...(adica pe care le poti face repede cu mausul) si sa te uiti BINE DE TOT dupa ele, ca apar de pe unde te astepti mai putin.

In ce priveste cheia Cabinetului Docentului Snake, trebuie sa termini nivelul de pregatire la Guldrik Grifindus. Probabil inca nu-ti clipeste clepsidra si inca n-ai terminat de invatat toate vrajile. Apropo, ai inceput sa explorezi prin Magix si sa te interesezi de loboda si de matura?...Daca mai ai nevoie de ajutor, poti sa-mi lasi PM :)

www.egraal.pl/img/sklep/index/fc4ffbbc228bb839a901189345e547b4/13.jpg" border="0">

Fan Reksio de la prima lui aventura:D:)

Mergi la inceput