GRADINITE PARTICULARE,sector 3

GRADINITE PARTICULARE,sector 3 | Autor: madagp86

Link direct la acest mesaj

Imi puteti spune,va rog,care sunt cele mai bune gradinite particulare din sectorul 3?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madagp86 spune:

Pe mine m-ar interesa in general cele care au engleza intensiv.. Am cautat pe net si am gasit cate ceva..
1. Gradinita Kinder Planet Learning Center..Se afla in zona Nerva Traian,programul prelunigt 08:00-18:00 si au tarife destul de bune
2. Gradinita Just 4 Kids..ca punct de reper zona Mall Vitan,programul prelungit 08:00-18:30tarifele sunt putin mai maricele fata de prima gradi..
3. Gradinita Ti.Mi...se afla pe str.Ion Minulescu,programul prelungit este 07:00-20:00,tarife ok..
4. Gradinita Puiutul Pufos...Se afla in zona Dristor,programul prelungit 07:30-19:00,preturi ok(masa se plateste separat)

Asteptam pareri de la mamicile care au copii la una din aceste gradinite si de asemenea alte sugestii!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MACARIE spune:

buna, iti recomand Gradinita Just 4 Kids, fetita mea a fost acolo timp de 2 ani dar din motive financiare am retras-o . este o gradi super buna , engleza se face cu Alina , este o buna educatoarea , stie cum sa predea , fetita mea o iubea pur si simplu si la 3 ani stia engleza mai bine ca mine
parte educativa face toti banii, choar daca ti se pare mai scumpa crede-ma ca nu se compara nici pe departe cu gradinitele enumerate de tine ,
Gradi ti.mi a fost prima ei gradinita , pricum a dat faliment , nu mai exista
puiutul pufos , este la inceput de drum , au potential dar nu pt ce vrei tu
de prima gradinita nu stiu nimic de celelalte ti-am spus in cunostinta de cauza
multa bafta iti doresc si sa faci alegerea buna

------------------------------------------------------------------

Mamica de buburuza mica si terorista xenia 21-02-2008
.............................................


Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos

--------------------------------------
hainutele noastre: https://picasaweb.google.com/102280662496723264658

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iri_nuca spune:

buna,

iti pot recomanda cu incredere gradinita la care merge fiul meu Luca, Puiutul Pufos, am vazut ca era si pe lista ta

are engleza cum iti doresti, iti vor placea educatoarele, fiecare clasa are baia ei (mie imi place foarte tare aspectul asta )

in plus, Luca mofturosul mananca intodeauna la gradi si-mi povesteste cu mandrie meniul acasa la fel face si cu povestea de dinainte de culcare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena3 spune:

Are cineva copilul la o gradinita din zona mall vitan?
Ma intereseaza foarte tare educatoarea cum este, daca este blanda cu ei si iubitoare, mancarea si curatenia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MACARIE spune:

eu am avut copil acolo timp de 2 ani , daca vrei sa intrebi ceva iti spun,
cat are copilul ? la ce grupa intra sau a intrat deja? cum o cheama pe educatoare?

---------------------------------------------------------------

Mamica de buburuza mica si terorista xenia 21-02-2008
.............................................


Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos

--------------------------------------
hainutele noastre: https://picasaweb.google.com/102280662496723264658

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iri_nuca spune:

asta vara am fost la cursuri de innot, acum asteptam sa inceapa cele de patinaj si sa vina studentii de la stomatologie sa le vorbeasca despre importanta igienei orale ( bine nu cu aceste cuvinte, ci pe intelesul lor

Mergi la inceput