l**** amanta sotului meu

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Laura 25(sa nu se creeze vreo confuzie)

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Citat:
citat din mesajul lui adaida

Buna fetelor!


Nu inteleg: daca o fiinta nu e nici mama, nici sotie, nici prietena, ce mai ramane?








Amanta.

Ca idee, cand mai vorbeste sotul tau folosind asemenea cuvinte la adresa unei femei, ia-o ca pe o alarma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Pt ca stiu cat a suferit o amica atunci cand cea care i-a intrat in casa si in suflet si-a batut joc de ea in ultimul hal, pt ca stiu ca dubla tradare a durut-o enorm si cat i-a fost de greu sa treaca peste, eu pot sa inteleg de ce ai simtit nevoia sa scrii ce ai scris. Vei trece prin diferite faze si sper ca vei iesi cumva la lumina, multa putere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Citat:
citat din mesajul lui Adela99

no, se pare c-o mers mai mult de-o tura (tulai doamne)in ashtia trei ani.


Igzact, o mers mai mult de-o tura.
parca suntem la gradi...asteptam sa vaz mesajul aflat sub moderare, intelesesem ghini, avem forumoaice rele de musca adicatelea n-o facut-o omul asa mai departe de casa, drept in casa si in dictai forumul....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

naspa moment...dar... e clar de ce ai scris ce ai scris aici pe forum... de fapt ai dorit sa arati "cine e aceasta L..."...urat...si din partea ta, si din partea ei...si mai ales din partea sotului (pe asta l-as arunca pe geam...musai)

Mamica de pui scump pe pamant si ingeras in ceruri
.....................................................................................................................
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

hihih... poate ca tura a durat 3 ani! ...in acest caz...dna in cauza mai poate sa mearga?

PS: dc stii ce ar merita sotul si poti trece peste, adicatelea cel care si-a luat un angajament in fata ta, cre ca nici nu mai conteaza ce fel de om este amica ta.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Eu o inteleg pe Adaida ca a postat la nervi dar nu o inteleg de ce-i ia apararea sotului. Daca femeia i-a devenit amanta l-a violat cumva pe sot sau nu si-a dat seama nevinovatul ca-si insela nevasta? Adaida, ai o conversatie serioasa cu sotul tau si vezi ce are de gand, prietena care te-a inselat ignor-o cu desavarsire si fa-i pasi din viata ta.

Din primul mesaj ar trebui sters si numele individei pentru ca prost sa fii si sa nu-ti dai seama despre cine e vorba.

----------------------------------------------
mama de Alexa,minune vie, 23mai1997 si Sandra ingeras 4septembrie2004/august2007

O palma sau urlat la copil nu inseamna educatie!O palma inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC ! NU EXISTA MOTIVATIE SI NICI SCUZA!

PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT PE CEI CARE AU ATATA NEVOIE AICI:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

ce mica-i lumea!

michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

pai daca sotul a dat ture cu amica dar tu il iubesti in continuare , eu chiar nu pricep pe amica de ce nu o mai iubesti? cu ce e mai vinovata fata de tine ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns freedelia spune:

Mie mi se pare ca toata lumea aici pe forum este sfanta si nu ar face in ruptul capului ceva asa "josnic", sa isi spele rufele in public. Totusi eu cred ca nu ar fi chiar asa de "doamne" daca ar fi propriul lor sotz gasit in pat cu buna lor prietena...

Nu stiu, nu am trecut prin asa ceva, dar stiu ca atunci cand am fost dezamagita, primul impuls a fost sa ranesc inapoi. Insa nu am fost niciodata ATAT de dezamagita, ranita, tradata precum adaida... si ma gandesc ca daca as fi, din toata acea furie, frustrare, neputinta, as vrea sa o fac cumva sa sufere si pe cea care mi-a cauzat atata durere...

Poate va opriti si nu o mai judecati... cred ca sufera destul chiar si fara ajutorul vostru...

Delia, mami de John (11 Martie 2004), Jodie (16 Martie 2006), Jane (2 Martie 2010)

POZE

Mergi la inceput