Care este marea provocare Tide?

Care este marea provocare Tide? | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

Intra in concursul nostru!!

Trimite poze cu micul fotbalist demonstrandu-si talentul pe terenul Tide, Eforie Nord. (pozele se trimit la poze@desprecopii.com )

Daca nu ai ajuns inca la mare, nu e nimic, cu Tide poti castiga marele premiu daca postezi fotografii cu cel mic jucand sporturi de vara in sosete albe.

Citeste regulamentul www.desprecopii.com/info.asp?id=3261" target="_blank">concursului aici.


Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Noi tocmai ce ne-am intors din Eforie Nord aseara, am stat 10 zile pe plaja alaturi de terenul Tide.
Pacat ca nu i-am facut juniorului poza langa teren, caci de jucat nu a vrut. Am intrebat acolo organizatorii, insa mi s-a spus ca doar fotografiile participantilor participa la concurs, asa ca nu am mai insistat.
Oricum, frumoasa atmosfera pe teren, copii se distrau, primeau si premii, la fel si parintii.
Felicitari pentru concurs.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Kid, trimite poze cu micutul in sosete albe, jucand fotbal si poti castiga.

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pictorita spune:

Marea provocare TIDE este ca TIDE ABSOLUTE sa redea albul 100% sosetelor purtate la fotbal fara ghete de catre copii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumi_ni_ta spune:

Obiectivul provocarii Tide Absolute este sa redea albul 100% Tide sosetelor purtate la fotbal fara ghete de catre copiii de pe plaja Bellona.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oramona spune:

Marea provocare Tide Absolute este sa redea albul 100% Tide sosetelor purtate la fotbal fara ghete de catre copiii de pe plaja Bellona.

Ramona, mamica fericita de mici comori - Maria Lavinia (01.03.2006) si Elena Elisa (07.10.2010)

https://picasaweb.google.com/117035164553547422644/ElenaElisaOramona?locked=true#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iasminuta spune:

Marea provocare Tide Absolute este sa redea albul 100% Tide sosetelor purtate la fotbal fara ghete de catre copiii de pe plaja Bellona.


Noi am fost la mare tot in Eforie Nord insa acum 2 sapt felicitari celor de la Tide pt aceasta campanie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Eu am inteles ca participarea la concurs inseamna trimiterea unei poze, nu raspunsul la intrebarea din titlu.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alic spune:

Obiectivul provocarii Tide Absolute este sa redea albul 100% Tide sosetelor purtate la fotbal fara ghete de catre copiii de pe plaja Bellona.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamoDancea26 spune:

Pān#259; pe 21 august, plaja din Eforie Nord va g#259;zdui o confruntare strāns#259;, īntre puterea de cur#259;#355;are a detergentului Tide Absolute #351;i #351;osetele purtate la fotbal, fara ghete. Terenul Tide va fi locul īn care micii fotbali#351;ti de pe plaja se vor īntrece īn pase #351;i lovituri de la 11 metri, pentru a supune #351;osetele unui adev#259;rat test de tortur#259;. Dar Tide Absolute va dovedi, timp de #351;ase s#259;pt#259;māni, c#259; le poate reda albul 100% Tide.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaemi spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Eu am inteles ca participarea la concurs inseamna trimiterea unei poze, nu raspunsul la intrebarea din titlu.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me



Si eu am inteles acelasi lucru!

Anamaria cu Filip (06.03.2007) & Anastasia (03.08.2008) & Petru (29.06.2011)

Dragostea [...] toate le sufera, toate le crede, toate le nadajduieste, toate le rabda.
Dragostea nu cade niciodata...



Mergi la inceput