Piscine pentru bebelusi

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

Complex Elisa - Belciugatele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Burtocika spune:

Citat:
citat din mesajul lui ch_dana

N-am idee de ce e asa scump.


Teoretic e asa scump pt ca principiul de igienizare pt bebelusi e diferit (si mai scump) decat pt adulti. Adica teoretic NU ar trebui folosit clor, ci alte sisteme.

Spun teoretic, pt ca practic nu stiu cati folosesc si altceva decat clor. La Medlife cica se foloseste sare pt igienizare, nu stiu detalii.

Cica pt copii ar mai fi BERRY SPA, in zona Iancului-Ritmului, mai exista si JUNIORSWIM; la Berry am fost eu ca adult, e ok, dincolo nu stiu cum e.



*****************************
Irina (2006) si 36+ cu
www.goblenpartner.webs.com" target="_blank">mai coase cineva goblen ?
www.dealemele.webs.com" target="_blank">cartile copilariei mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ch_dana spune:

Burtocika, merci de info, Berry Spa e cel mai aproape de noi, doar ca de pe site nu reiese ca ar fi pentru bebei, ci pentru copii. Oricum, aici e linkul :

www.bery-fitness-spa.ro/sala_fitness_spa_tarife.html" target="_blank">http://www.bery-fitness-spa.ro/sala_fitness_spa_tarife.html

Cat despre igienizarea cu sare...cred ca e mai ieftin decat clorul. Noi stam la casa, avem dedurizator si cumparam tablete de sare pentru el, un sac de 25 kg e 40 RON in Hornbach. Dar ma rog, ca orice serviciu pentru copii...ma intreb daca ungurii aia cu spa-ul or lua sarea mai ieftin decat ai nostri

Dana & Amelia (21.06.2011)

Mergi la inceput