Toate forumurile Timp liber pentru minte, suflet, trup si ochi  Prieteni dintotdeauna...

Cluj rulz! - cap.102

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 7

svety

1788 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luisvety Adauga semn de carte la raspuns Trimite svety un Mesaj Privat  Reply with Quote
de ce nu mai scriem?

mamica de dani

Mergi la inceput
jozsaerika
jozsaerika

728 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite jozsaerika un Mesaj Privat  Reply with Quote
svety pt ca fetele s-au mutat cu totul pe Facebook daca ai cont sigur te vor primi fetele

eu nu vreau sa imi fac cont pe FB
daca careva mai vrea sa scrie aici e binevenita....eu o sa mai citesc o perioada

eu nu sunt bine deloc emotional ...dupa ce anul trecut a fost cu urcusuri si coborasuri dpdv al relatiei cu sotul anul acesta vrea sa nu se lase mai prejos doar ca acum am bonus o cearta urata cu soacra
copii sunt bine multumesc lui D-zeu

cam asta e
Va pup
Erika

mama de nazdravan Norbert (07 dec 2003)
si comoara Beatrice (20 mai 2008)

poze
Mergi la inceput

giulia81

1220 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luigiulia81 Adauga semn de carte la raspuns Trimite giulia81 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Buna, clujencelor, ma primiti si pe mine in club?

giulia si alex-raoul (22.09.2002)
"Un copil este o raza de soare ce iti va lumina viata. Un copil e o promisiune a lui Dumnezeu ca viata merge inainte. Un copil e atingerea raiului. Un copil e tandrete si dulceata. Un copil e mereu surprinzator, emotionant, fermecator si captivant. Un copil e o minunata binecuvantare. Dar in primul rand un copil e dragoste."
Mergi la inceput
TatianaG
TatianaG

593 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiTatianaG Adauga semn de carte la raspuns Trimite TatianaG un Mesaj Privat  Reply with Quote
Buna tuturor,

Oare ma puteti ajuta?

As dori sa aflu cateva informatii din "interiorul" liceului Waldorf. Am fost acolo, mi-a placut tot dar as fi mai linistita daca as discuta si cu un parinte care are copil acolo (clasele 2-3-4).

Multumesc!
Mergi la inceput
jozsaerika
jozsaerika

728 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite jozsaerika un Mesaj Privat  Reply with Quote
Tatiana,

eu am acolo ambii copii iti trimit pe PM nr meu de tel sau scrie-mi pe mail

Erika

poze
Mergi la inceput
carrie
carrie

3698 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luicarrie Adauga semn de carte la raspuns Trimite carrie un Mesaj Privat  Reply with Quote
salutare fetelor

remember me?:)

stiu ca nu am scris de f mult si e adevarat ca am activat mai mult pe FB pt ca interactinez cu f multa lume acolo dar desprecopii va fi intotdeauna ceva special pt mine, so I am back!

Erika ce mai faci?

Noi suntem bine, anul asta avem 9 si 5 ani, jiiiz cum a trecut timpul, cls 2-a si grupa mare, facem atletism, dansuri, engleza tot felu de minuni:)astea mici is adorable si le iubesc tt mai mult cu fiecare zi.

ma duc in urma sa vad ce faceti!

pupici

Cristiana, gagalicea Theodora Alexia ( 30 mai 2003)si galuscutza Carina Sofia(10 mai 2007)

comorile noastre iubite
CRACIUNITELE SCUMPE

www.desprecopii.com/info.asp?id=531" target="_blank">nasterea papusii Theodora

Mergi la inceput
asi
asi

8015 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiasi Adauga semn de carte la raspuns Trimite asi un Mesaj Privat  Reply with Quote
N-am mai intrat pe DC de o vesnicie.Nici nu-mi vine sa cred ca a trecut atata de mult timp de cand n-am intrat.
S-au intamplat multe si cel mai important e ca azi astept vesti importante.

Am vazut ca sunt fete noi.Sunteti binevenite si poate reusiti sa ne animati si pe noi ca ne-am cam "ruginit".

Laura am vazut ca scriai de campanie de ajutorare.Noi de obicei facem pentru copii de la Maica Domnului numai ca anul trecut nu am reusit sa fac nimic din cauza unor probleme personale.Oricand e binevenita o campanie de genul asta.

Simona Arleena felicitari pentru premii!

Noi suntem bine, copii sunt minunati(vorba Cristianei).Razvan merge bine cu scoala si asa cum ma asteptam la mate merge mai greu , in schimb la romana exceleaza.Maria e o mare domnisoara, cocheta si cu veleitati de mare lider.Razvan face tenis si-i place si cu Maria vreau sa merg la dansuri dar inca nu m-am hotarat unde.

Ei sunt norocul meu : Razvan si Maria
Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra.

Mergi la inceput
jozsaerika
jozsaerika

728 Mesaje
Ce surpriza...ce ma bucur ca mai treceti si pe la DC

Noi nu suntem bine...dar asta este .Tocmai am trecut (sper ca am si scapat)de gripa asta nasoala. Norbert a fost cel mai rau 5 zile de febra , dureri groaznice de cap, varsaturi, dureri musculare si mai nou tuse nasoala. Si ca sa fie totul complect cu ocazia vizitei la pediatra i-am facut si eco renal si eco cardiac...la rinichi totul e superb evolueaza foarte bine dar la inima i-a gasit o insuficienta pulmonara minora si 2 tendoane (??!! care dau suflul sistolic).Doctorita zice ca trebuie doar urmarita evolutia s-ar putea sa dispara odata cu cresterea lui.
Azi saracul a mers la scoala dupa o saptamana de boala sper sa fie bine.
Beatrice creste si este o printesa mica ...la ea avem probleme cu dintii si cu dulciurile .

Stanca,Cristiana ma bucur ca ati mai scris de copii...va pup

Abia astept sa vina primavara ...

Va pup
Erika

poze
Mergi la inceput
olim
olim

9629 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiolim Adauga semn de carte la raspuns Trimite olim un Mesaj Privat  Reply with Quote
salutare si de la noi
si noi suntem bine, suntem 4, Sofia are deja ( saptamani si zile, nascuta cu ceszariana pe 5 februarie, in cea mai friguroasa zi din an, a venit inainte cu 3 saptamani de termen, eu ma recurez incep.
Alex e bine, are 4 ani si 3 luni, a invatat franceza de nu il putem opri, sa integrat frumos la scoala, ne-am mutat in Pys de Loire si nu ma mai satur d eplimbat pe la castele, ca tot e cea mai vizitata zona din lume.
cam atat de la noi, dar mai trec
tuturor
Mergi la inceput
jozsaerika
jozsaerika

728 Mesaje
Olim voi cum ati ajuns in Franta?
Felicitari pt Sofia!!!

VA PUP
ERIKA

poze
Mergi la inceput
Pag. din 7 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate - 20 | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com