Cluj rulz! - cap.102

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns svety spune:

de ce nu mai scriem?

mamica de dani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jozsaerika spune:

svety pt ca fetele s-au mutat cu totul pe Facebook daca ai cont sigur te vor primi fetele

eu nu vreau sa imi fac cont pe FB
daca careva mai vrea sa scrie aici e binevenita....eu o sa mai citesc o perioada

eu nu sunt bine deloc emotional ...dupa ce anul trecut a fost cu urcusuri si coborasuri dpdv al relatiei cu sotul anul acesta vrea sa nu se lase mai prejos doar ca acum am bonus o cearta urata cu soacra
copii sunt bine multumesc lui D-zeu

cam asta e
Va pup
Erika

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia81 spune:

Buna, clujencelor, ma primiti si pe mine in club?

giulia si alex-raoul (22.09.2002)
"Un copil este o raza de soare ce iti va lumina viata. Un copil e o promisiune a lui Dumnezeu ca viata merge inainte. Un copil e atingerea raiului. Un copil e tandrete si dulceata. Un copil e mereu surprinzator, emotionant, fermecator si captivant. Un copil e o minunata binecuvantare. Dar in primul rand un copil e dragoste."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TatianaG spune:

Buna tuturor,

Oare ma puteti ajuta?

As dori sa aflu cateva informatii din "interiorul" liceului Waldorf. Am fost acolo, mi-a placut tot dar as fi mai linistita daca as discuta si cu un parinte care are copil acolo (clasele 2-3-4).

Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jozsaerika spune:

Tatiana,

eu am acolo ambii copii iti trimit pe PM nr meu de tel sau scrie-mi pe mail

Erika

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

salutare fetelor

remember me?:)

stiu ca nu am scris de f mult si e adevarat ca am activat mai mult pe FB pt ca interactinez cu f multa lume acolo dar desprecopii va fi intotdeauna ceva special pt mine, so I am back!

Erika ce mai faci?

Noi suntem bine, anul asta avem 9 si 5 ani, jiiiz cum a trecut timpul, cls 2-a si grupa mare, facem atletism, dansuri, engleza tot felu de minuni:)astea mici is adorable si le iubesc tt mai mult cu fiecare zi.

ma duc in urma sa vad ce faceti!

pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

N-am mai intrat pe DC de o vesnicie.Nici nu-mi vine sa cred ca a trecut atata de mult timp de cand n-am intrat.
S-au intamplat multe si cel mai important e ca azi astept vesti importante.

Am vazut ca sunt fete noi.Sunteti binevenite si poate reusiti sa ne animati si pe noi ca ne-am cam "ruginit".

Laura am vazut ca scriai de campanie de ajutorare.Noi de obicei facem pentru copii de la Maica Domnului numai ca anul trecut nu am reusit sa fac nimic din cauza unor probleme personale.Oricand e binevenita o campanie de genul asta.

Simona Arleena felicitari pentru premii!

Noi suntem bine, copii sunt minunati(vorba Cristianei).Razvan merge bine cu scoala si asa cum ma asteptam la mate merge mai greu , in schimb la romana exceleaza.Maria e o mare domnisoara, cocheta si cu veleitati de mare lider.Razvan face tenis si-i place si cu Maria vreau sa merg la dansuri dar inca nu m-am hotarat unde.



Ei sunt norocul meu : Razvan si Maria
Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jozsaerika spune:

Ce surpriza...ce ma bucur ca mai treceti si pe la DC

Noi nu suntem bine...dar asta este .Tocmai am trecut (sper ca am si scapat)de gripa asta nasoala. Norbert a fost cel mai rau 5 zile de febra , dureri groaznice de cap, varsaturi, dureri musculare si mai nou tuse nasoala. Si ca sa fie totul complect cu ocazia vizitei la pediatra i-am facut si eco renal si eco cardiac...la rinichi totul e superb evolueaza foarte bine dar la inima i-a gasit o insuficienta pulmonara minora si 2 tendoane (??!! care dau suflul sistolic).Doctorita zice ca trebuie doar urmarita evolutia s-ar putea sa dispara odata cu cresterea lui.
Azi saracul a mers la scoala dupa o saptamana de boala sper sa fie bine.
Beatrice creste si este o printesa mica ...la ea avem probleme cu dintii si cu dulciurile .

Stanca,Cristiana ma bucur ca ati mai scris de copii...va pup

Abia astept sa vina primavara ...

Va pup
Erika

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare si de la noi
si noi suntem bine, suntem 4, Sofia are deja ( saptamani si é zile, nascuta cu ceszariana pe 5 februarie, in cea mai friguroasa zi din an, a venit inainte cu 3 saptamani de termen, eu ma recurez incep.
Alex e bine, are 4 ani si 3 luni, a invatat franceza de nu il putem opri, sa integrat frumos la scoala, ne-am mutat in Pys de Loire si nu ma mai satur d eplimbat pe la castele, ca tot e cea mai vizitata zona din lume.
cam atat de la noi, dar mai trec
tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jozsaerika spune:

Olim voi cum ati ajuns in Franta?
Felicitari pt Sofia!!!

VA PUP
ERIKA


Mergi la inceput