Cluj rulz! - cap.102

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nana_sim spune:

Arleena felicitari din toata inima !! sunt tare mandra de tine si de ceea ce realizezi.

profit de ocazie si salut frumos pe toata lumea dupa o lunga absenta.
Flavia sa va traiasca puiul cel mic si sa fiti tare, tare fericiti!

Citat:
citat din mesajul lui arleena

hello din nou....
vreau doar sa va dau o veste mare de care sunt extrem de incantata:
am fost in polonia la Salonul International de Inventica din Varsovia (al doilea ca marime in Europa dupa Geneva). Au fost prezentate peste 500 inventii din 30 de tari....si am luat 4 medalii pentru inventiile mele

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/300469_289761034380901_100000410219310_1059350_117218093_n.jpg

ma bucur extram si simt sa impartasesc aceste emotii cu toata lumea...inclusiv cu voi






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Buna fetelor,
si eu sunt din Cluj si ma intrebam daca ma primiti in "clubul" vostru?
Stiti ceva despre postarea lui papanash in legatura cu ajutoarele lui Mos Craciun? la Cluj se organizeaza ceva? vreau si eu sa particip.
Multumesc,
Laura

Oamenii au inventat respectul ca sa ascunda locul gol,unde ar trebui sa fie iubirea. Lev Nicolai Tolstoi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TatianaG spune:

Arleena, felicitari si mult succes in continuare !





Tatiana si
Clara Maria (31 ian 2004), Daniel Cornel si Eduard Mihai (09 dec 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jozsaerika spune:

buna fetelor,

Laura bine ai venit pe la noi pacat ca mai nou este foarte slaba activitatea pe la noi .Mai este un grup de clujence la odisee ele sunt mai active.

arleena felicitari pt premii .Ne scrii cateva detalii despre Antioxi? Se poate cumpara de la Casa Bio?

eu sunt foarte ocupata ...ar trebui sa ma clonez .
de altfel trebuie sa o laud pe Beatrice pt ca am fost cu ea la dentist si a stat foarte frumos i-a facut 3 cariute...a fost cel mai mic pacient si cel mai cuminte ...mai avem una carie mare pe care trebuie lucrat mult sper sa o reusim si pe aia .
azi ii duc la dans popular sa vedem daca le place....??

va pup
Erika

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

jozsaerika multumesc pentru primire.
Am citit ce scria papanash despre ajutoarele lui Mos Craciun. Poate reusim sa facem ceva si la Cluj. Putem merge la Prichindel. Cred ca fiecare din noi are acasa cate o jucarie si ceva hainute care nu mai sunt potrivite copiilor nostri. Poate reusim sa adunam si niste bani pentru ceva dulciuri.
Daca e cineva interesat astept raspuns.
Multumesc,
Laura

Oamenii au inventat respectul ca sa ascunda locul gol,unde ar trebui sa fie iubirea. Lev Nicolai Tolstoi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Fetelor, ce stiti despre dr. Ciortea de la Stanca?

mamica de dani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Mi-era dor de Cluj si am intrat sa vad ce mai faceti.
Arleena, mega felicitari; in Bucuresti unde gasesc propolis fara alcool? inca o data felicitari pentru ceea ce faci
Flavia, ce face bebe? tu cum mai esti?
Trece timpul; Luca va incepe clasa 0 la anul, sper ca nu am ales gresit, insa mi s-a parut ca el se va plictisi daca mai face inca o data grupa mare, apoi pregatitoare... am emotii mari
Pup toata trupa....Yagmur si Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Fetelor haideti sa ne mobilizam si la Cluj sa ajutam 1, 2sau 3 familii cu haine, jucarii de la copiii nostri, care noua nu ni se mai potrivesc, dar sunt bune, nu sunt rupte sau decolorate si ar putea ajuta alt copil.
Daca intrati pe subiectul ajutoarele lui Mos Craciun aflati mai multe detalii.
Multumesc,
Laura

Oamenii au inventat respectul ca sa ascunda locul gol,unde ar trebui sa fie iubirea. Lev Nicolai Tolstoi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

hello fetelor

multumesc de urari

erika cred ca mai au la casa bio antioxi vita. mai multe detalii gasesti pe site la noi despre antioxidanti. Daca nu te lamuresti de p-acolo intreaba-ma ce mai vrei sa sti
www.phenalex.ro

yagmur propolis gasesti la biobunatati.ro, ori comanzi online ori le vizitezi magazinul, au pe site adresa.

mai vorbim....va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jozsaerika spune:


nu am gasit la Casa Bio au zis ca au facut comanda si peste 2 zile vine.
pentru un aport de calciu tu ce produs naturist recomanzi? Migdale?

tocmai am aflat ca v-ati mutat cu totul pe Facebook raman doar eu singurica pe aici


Erika


Mergi la inceput