Cluj rulz! - cap.102

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns jozsaerika spune:

Salut fetelor

iarasi liniste pe la noi

Flaviasa aveti multa sanatate .Norbert nu a mai facut infectii urinare dupa operatie si la examenul ecografic a iesit foarte bine in primavara ar mai trebui o ecografie.

Cum stati fetelor cu copilasi scolari?

asa agitatie e si pe la noi -si acasa si la job- ca abia mai exist

sambata mergem la cules struguri...abia astept mustul bun si dulce

mai scrie-ti si voi fetelor

va pup
Erika




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jozsaerika spune:

salut Roxana bine ai revenit pe la noi
sunteti bine?
Serban a inceput scoala? sau doar la anul?

Cristiana ti-am trimis un PM ca nu aveam adresa exacta de mail.

Mustul meu si-a facut efectul si o juma de zi m-am curatat dar a fost totul foarte bun.

Va pup
Erika

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nrl spune:

Salutari
Sper ca nu va suparati, intru la voi cu o intrebare:
M-a intrebat o prietena daca pot sa o ajut cu o recomandare pe doctor pt. niste cunostinte de ale ei. E vorba de un copil care are o problema legata de dezvoltarea anormala a membrelor...nici n-am idee ce specializare de dr. ar fi recoamndata, poate ma ajutati cu o idee.
O zi frumoasa sa aveti
Nicoleta

Nicoleta mami de Andrei (08.12.2007)
http://community.webshots.com/user/nicoletarl
http://formular.stirileprotv.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare tuturor
nicoleta, ti-am trimis un mesaj privat, dar probabil n u l-ai vazut.Am sters din greseala nr tau de telefon ca delia sa vada cum facem cu bratara.daca te rog mi-l mai trimiti!


va pupam si noi si sa ne auzim cu bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:


hello fetelor!
vad ca e cam liniste pe aici....parca tot mai ocupati suntem cu totii...
vreau doar sa va anunt ca am scos un nou produs...si poate va inereseaza pe unele dintre voi mai ales ca produsul e dedicat copiilor, si persoanelor care nu vor/pot consuma alcool.
Se numeste PROPOLIS ESENTA - este un extract de propolis fara alcool, si anume dispersat in apa.Mult mai usor de administrat la copii
Vara asta am reusit sa-mi inregistrez un nou brevet de inventie...si deja am scos produsul pe piata. La cluj il gasiti la casa bio.
Am avut lansarea oficiala a produslui in Cadrul congresului de APiterapie ce a avut loc la Bucuresti saptamanile trecute si a fost un adevarat succes si foarte apreciat de apiterapeuti si medicii pediatrii in special.

in rest suntem bine, tocmai am aflat ca tre sa-l inscriem pe alex la scoala....DEJA?!?!!? nu-mi vine sa cred.....acum cu schimbarile astea din invatamant nu stiu ce sa zic. MIe una imi pare tare rau ca nu va face grupa pregatitoare tot la gradi.....asa mai dormea de amiaza, manca acolo...dar de la anu nu stiu cum va fi.....nasol din punctul meu de vedere mai ales ca probabil va merge pe 8...si acum ca mergem pe 8 jumate ne e greu.....
in fine....si problema majora e ca nu stiu la ce scoala sa-l inscriu la oradea....

ce noutati mai aveti din Cluj? Noi am trecut asa in fuga si vineri si luni...

o zi frumoasa va doresc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jozsaerika spune:

Buna fetelor,

Felicitari arleena!!! eu si copii suntem mari fani Propolis dar ai mei s-au obisnuit cu tinctura. Trece vremea foarte repede...Norbert este deja in clasa a 2 a.

slaba miscare pe aici

noi am fost in we la luminatie si le-am povestit copiilor mei despre bunicii mei ....


Va pup
Erika

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Buna mamici,
Am demarat actiunea " ajutoarele lui Mos Craciun" si daca vreti sa fiti si voi printre ele, va astept cu drag !
aici gasiti detalii.

O seara buna !

............................................................

Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Nico, prima data un pediatru care ii indruma mai departe spre ortopedie sau chirurgie infantila probabil.

Ani de Stefana (23.01.2008)

Daca va plac pozele mele, un vot va rog www.desprecopii.com/POZECONCURS/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/pui1.jpg" target="_blank">pui1 si www.desprecopii.com/POZECONCURS/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/pui2.jpg" target="_blank">pui2

ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

hello din nou....
vreau doar sa va dau o veste mare de care sunt extrem de incantata:
am fost in polonia la Salonul International de Inventica din Varsovia (al doilea ca marime in Europa dupa Geneva). Au fost prezentate peste 500 inventii din 30 de tari....si am luat 4 medalii pentru inventiile mele

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/300469_289761034380901_100000410219310_1059350_117218093_n.jpg

ma bucur extram si simt sa impartasesc aceste emotii cu toata lumea...inclusiv cu voi



Mergi la inceput