Bazar umanitar (66)

Bazar umanitar (66) | Autor: kid

Link direct la acest mesaj



NOUL BAZAR IL GASITI AICI

Cazurile umanitare

Regulamentul

Lista neagra

Lista de dorinte

Ce dorim de la site...

Rapoarte

Moderatori site bazar: ADMIN, anda08 si Laura25

In cazul in care doriti sa donati produse(in stare buna sau foarte buna) pentru bazar, insa nu va puteti ocupa de distribuirea lor, va rugam sa luati legatura cu una din persoanele dispuse sa preia produse, in functie de cazul pentru care doriti sa le donati.

LISTA CU PERSOANELE DISPUSE SA PREIA PRODUSE:

pentru Alexia: sabina.p

pentru Alexandru Halapeti: dianaalex

pentru Bibi: aticia

pentru Bogdan: Dodo-pui

pentru David: Leditia, mamagiuliei

pentru Ema: mari_paun

pentru Ionela: mikaeela

pentru Raisa: katteryna

pentru Robi: Laura25

pentru Marius Andrei: ancadragoman

pentru Raul:claudia.andrici

pentru toate cazurile/ distribuitorul alege: ducky, kid




Cap. 1, Cap. 2, Cap. 3, Cap. 4, Cap. 5, Cap. 6, Cap. 7, Cap. 8, Cap. 9, Cap. 10, Cap. 11, Cap. 12, Cap. 13, Cap. 14, Cap. 15, Cap. 16, Cap. 17, Cap. 18, Cap. 19, Cap. 20, Cap. 21, Cap. 22, Cap. 23, Cap. 24, Cap. 25, Cap. 26, Cap. 27, Cap. 28, Cap. 29, Cap. 30, Cap. 31, Cap. 32, Cap. 33, Cap. 34, Cap. 35, Cap. 36, Cap. 37, Cap. 38, Cap. 39, Cap. 40, Cap. 41, Cap. 42, Cap. 43, Cap. 44, Cap. 45, Cap. 46, Cap. 47, Cap. 48, Cap. 49, Cap. 50, Cap. 51, Cap. 52, Cap. 53, Cap. 54, Cap. 55,Cap. 56, Cap. 57, Cap.58, Cap. 59, Cap. 60, Cap. 61, Cap. 62, Cap. 63,Cap.64, Cap. 65




Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Stiti ceva de o pers. miris? A licitat ceva de la mine si maine are o luna de la data licitarii, nu apare nicaieri c-ar fi platit.

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Carti personalizate - www.carteacopilariei.ro/" target="_blank">Cartea copilariei
Lucrusoare la bazar umanitar

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana l spune:

Eu caut maieuri de fetita finute, de purtat pe sub tricou . Ati vazut prin magazine la preturi rezonabile ? Eu gasesc fie modele grosolane fie de vara cu imprimeu si scurte in talie.
Rochite pentru fetite de bumbac, de iesit afara vara, pentru 2-3 ani nu pune nimeni la bazar?

Diana, ai niste carti cistigate la mine. Sa-mi dai mesaj cind sa le pun la posta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aticia spune:

Fetelor am primit niste haine in stare foarte buna pentru barbati. Stefanel, Zara, C&A ec. Din experienta voastra se vand in bazar?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Citat:
citat din mesajul lui ana l

Eu caut maieuri de fetita finute, de purtat pe sub tricou . Ati vazut prin magazine la preturi rezonabile ? Eu gasesc fie modele grosolane fie de vara cu imprimeu si scurte in talie.
Rochite pentru fetite de bumbac, de iesit afara vara, pentru 2-3 ani nu pune nimeni la bazar?

Diana, ai niste carti cistigate la mine. Sa-mi dai mesaj cind sa le pun la posta.

Edy (5 nov 2003) si Daria (2 dec 2008)


saptamana viitoare la platesc te anunt cad platesc.

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Citat:
citat din mesajul lui aticia

Fetelor am primit niste haine in stare foarte buna pentru barbati. Stefanel, Zara, C&A ec. Din experienta voastra se vand in bazar?

Viata cu DBA


Da.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EllaX spune:

Citat:
citat din mesajul lui ana l

Eu caut maieuri de fetita finute, de purtat pe sub tricou . Ati vazut prin magazine la preturi rezonabile ? Eu gasesc fie modele grosolane fie de vara cu imprimeu si scurte in talie.
Rochite pentru fetite de bumbac, de iesit afara vara, pentru 2-3 ani nu pune nimeni la bazar?

Diana, ai niste carti cistigate la mine. Sa-mi dai mesaj cind sa le pun la posta.

Edy (5 nov 2003) si Daria (2 dec 2008)


Fetei mele i-am cumparat, acum vreo 2 ani, de la Jolidon - unul alb cu un volanas la piept si cu un piic de bleu pe marginea volanasului, altul galben, acelasi model, cu roz pe margine volanasului. Aveau si chilotei cu care sa faci set cu maieurile. I-au ramas mici de un pic de vreme si vreau sa merg sa caut. Pretul a fost (atunci) rezonabil - nu chiar ca ofertele superieftine din Cora (de care profitam), dar nu erau scumpe.

Uneori, sunt si la magazinele TCM maieute faine.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

buna,
kid, in principiu sotul meu nu e in tura atunci...deci as putea veni din punctul asta de vedere, dar sa vedem cum e cu scoala ca alex va lipsi cateva zile inainte de 1 iunie, din motive medicale, si o sa vad apoi cat are de recuperat . teoretic, astazi, ma declar prezenta la actiune.

aticia, eu sunt f. interesata de haine barbatesti pt. ca mi-am lasat sotul in popoul gol tot cumparand pt. copii si pt. mine. incerc sa ma revansez si fata de el...

am mai multe avize, dar nu am putut sa merg vineri la posta. maine impartasesc impresii.
astept si confirmari de plata de la doua persoane, am trimis pe mail poze dupa chitante...

Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai
www.dianalaura.wblog.ro
NOUTATI IN ALBUM
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
PT. ANDREI SI ALTI COPII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Si eu vreau maieuri pt jr pt 4 ani. Simple, din bumbac 100%.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Aticia, si pe mine ma intereseaza hainele barbatesti, marime mai mare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Valentina22, Sa cresti mare si sanatoasa!!!!


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA

www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2

A DOUA MINUNE

MOS CRACIUN 2010

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!

Sa o ajutam pe Georgi sa mearga

Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput