Intalnire surpriza Desprecopii in Bucuresti !!

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Motana ai PM

Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (2 ani) si Teo voinik (4 ani)

www.desprecopii.com/info.asp?id=3114" target="_blank">1 IUNIE, party DC - in lumea copilariei macar pentru o zi!



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

alinuk te rog spune-mi si mie daca e nevoie de invitatie printata ca sa nu bat drumul degeaba. nu am imprimanta momentan si nu as vrea sa strabat bucurestiul pana acolo degeaba. mersi anticipat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

fetelor

de invitatie printata este nevoie

trebuie sa avem si noi o masura a nr de persoane care vor fi acolo / odata cu printarea invitatiei se contorizeaza nr de persoane + copii

..in primul rand pentru ca toti copiii vor primi cadouri,
si nu vreau sa fim in situatia neplacuta in care sa nu fim pregatiti pt numarul de copilasi

Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (2 ani) si Teo voinik (4 ani)

www.desprecopii.com/info.asp?id=3114" target="_blank">1 IUNIE, party DC - in lumea copilariei macar pentru o zi!



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogos spune:

Buna mamici,

Foarte frumoasa initiativa voastra.
As veni si eu cu copiii. Cum se procedeaza? Cum primesc invitatie? Sau e tarziu deja sa ne mai inscriem?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogos spune:

Gata, am intrat pe link-ul de la alinuk si am printat invitatia. Sper sa mai fie valabila.
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Citat:
citat din mesajul lui irinabobe

alinuk te rog spune-mi si mie daca e nevoie de invitatie printata ca sa nu bat drumul degeaba. nu am imprimanta momentan si nu as vrea sa strabat bucurestiul pana acolo degeaba. mersi anticipat

mamica de Rares 21.02.2010


Nu ti-o poate printa altcineva si sa ti-o dea maine la Cocor?


Am si eu o intrebare: poate veni un parinte neinsostit de copil?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

kid din pacate nu cunosc pe nimeni personal dintre cei care vin asa ca asta e...probabil renunt ca nu am inca nicio solutie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Pentru cei care nu au posibilitatea sa printeze invitatia ii rog sa-i dea un PM lui Alinuk sa stie de ei.

Parintii ne-insotiti de copii as spune NU. De ce? Acest eveniment este in primul rand pentru copii. Vom organiza alte intalniri ale comunitatii unde asteptam pe toata lumea, gravidute, aspirante, etc.

O zi buna Echipa Desprecopii.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

Citat:
citat din mesajul lui ADMIN

Pentru cei care nu au posibilitatea sa printeze invitatia ii rog sa-i dea un PM lui Alinuk sa stie de ei.

Parintii ne-insotiti de copii as spune NU. De ce? Acest eveniment este in primul rand pentru copii. Vom organiza alte intalniri ale comunitatii unde asteptam pe toata lumea, gravidute, aspirante, etc.

O zi buna Echipa Desprecopii.com


multumesc mult. am dat PM. sper sa fie ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MACARIE spune:

as vrea sa vin si eu cu copii la petrecere daca nu este prea tarziu
irinabobe, daca nu m-am inscris prea tarziu pe lista de invitati am sa iti printez eu invitatia si ne intalnim la cocor in fata sa ti-o dau ....daca este ok?.

-------------------------------------------------------------------

Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos

Mergi la inceput