cumparare laptop online

cumparare laptop online | Autor: Gabi_K

Link direct la acest mesaj

vreau sa cumpar un laptop, si am gasit unul potrivit pt dc-shop. Voi ati mai cumparat de la ei? Sunt de incredere? Mai demult aveau si retea de magazine, dar nu am mai gasit magazinul lor aici in Oradea:(
Aveti ceva experiente legate de ei? Mersi pt raspunsuri.

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Gabi pe emag nu ai gasit nik?Sau la domo vreo oferta?La domo stiu ca pe net sunt un pic mai ieftine decat in magazine..

POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar umanitar pt David si alti copilasi speciali!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nella spune:

Eu am cumparat de la ei mai multe articole si sunt multumita, le-am ridicat de la sediul lor din Bucuresti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

multumesc Nella.
Ledi, la Domo si la emag am gasit laptopuri asemanatoare cu vreo 3-400 lei mai scumpe:( Am cautat si pe net, si prin magazine, dar aici am gasit cel mai convenabil.



Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

zice sotul sa-ti iei ceva cu garantie internationala.
el a cumparat ceva de la ei si factura si garantia nu le-a primit nici acuma.
da-mi un add pe mess mai bine. iti trimit id-ul pe PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Taica-meu si-a luat un laptop de pe emag, eu mi-am luat monitor, aparat foto, imprimanta, telefon mobil 3G, accesorii aparat foto...
Firma e serioasa in ce priveste comenzile si livrarea. Nu stiu cum ar fi daca s-ar defecta careva din ele in perioada de garantie, data fiind si distanta intre vanzator si cumparator.

Ideea e sa ai noroc la ele din start si sa nu se defecteze in perioada de garantie. Noi ne-am asumat acest risc si nu pot sa zic ca am avut probleme. Singurul defect din start a fost la niste acumulatori, dar suma a fost nesemnificativa, ca sa ma impiedic de asta. Deci n-a meritat sa-i returnez, chiar in garantie fiind. Am cumparat altii.

Mergi la inceput