Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012

Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 | Autor: ram0nica

Link direct la acest mesaj

Ma tot uit de mai bine de o ora si vad ca nu s-a deschis inca topic pt mamici de dec 2011 - ian 2012...
Daca am dublat topicul... mea culpa!
Daca nu l-am dublat... sa-ncep eu prima... DPN - 7 ian 2011
____________

Mamica de "cel mai mare" iepuras Vladut - 3,5 ani

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ram0nica spune:

Aaa, amm vrut sa scriu DPN - ian 2012 :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

sarcina usoara! subiectul trebuie sa se numeasca ianuarie-februarie 2012 pentru ca luna decembrie este inclusa in odiseea de noiembrie-decembrie.
daca nu stii sa il modifici, o fac eu.

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Odiseea ian-febr 2012 nu s-a deschis, deci esti prima.

Bafta si sarcina usoara in continuare.

******
Lacrimile sunt limbajul tacut al durerii.

Se tu sentissi come mi batte il cuore,
Se premo la mano, mi batte più forte ancora:
Sai tu dirmi perché batte così?
Perché il mio amore per te sta tutto qui!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ram0nica spune:

Multumesc!!! Sa dea DD sa fie bine!

roxanaz te-as ruga sa ma ajuti cu editarea subiectului topicului... merci anticipat!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Eu sunt la odiseea strugurasi de sept-oct2011.Chiar ma intrebam cand se deschide odiseea de ian-feb 2012.Odisee frumoasa sa aveti.

Sarcina usoara

Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 22+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bellasamoyed spune:

bravo pentru odisee....noi incheiem anul 2011 voi luati taurul de coarne in 2012. felicitari pt sarcini si sa fiti cat mai multe la odisee

Cu ajutorul lui Dumnezeu sunt +11


samburelul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ram0nica spune:

Va multumesc pt urari! Si voua va urez sa aveti sarcici usoare si nasteri la fel de usoare, ca acusica-acusica vine sept-oct... si imediat vine si dec...
Si sa va bucurati de fiecare clipa pana-n momentul nasterii pt ca sunt momente unice. Eu, cu primul baietel, eram mai putin inteleapta fiind atat de nerabdatoare sa numar saptamanile pana la marea intalnire, incat in febra... nerabdarii mi se-ntampla sa uit sa mai pretuiesc si clipa prezenta .
Pai chiar ca luam taurul de coarne in forta inceputului de an!!

Si eu de abia astept sa-mi apara colegele de odisee


Mami de "Vadut-Gabiel --cel mai mare iepuras" (13.12.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aly_k spune:

buna,dpn meu ii in 3 ianuarie 2012,eu am mai fost si la odiseea de nov-dec,dar am venit aici,deci ai o noua colega
ai fost la echo?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Ce ma bucur sa vad ca s-a deschis oficial Odiseea ian-feb 2012.

Acum un anisor eram si noi la fel, pline de nerabdare si de bucurie ca de-abia ce zarisem cele 2 liniute rosii.
Privind inapoi imi dau seama ca a trecut atat de repede.... acum suntem cu minunile noaste in brate, le iubim si le alintam, umplandu-ne sufletul de atata iubire!

Va doresc sa aveti sarcini usoare, cu bb sanatosi si cuminti!!!

Irina ~ mamica norocoasa de Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/patrickcristian1#date" target="_blank">Botezul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

Vaaaaaaaai ce repede a trecut timpul ! deja a aparut noua odisee de ian-feb ! Si eu am facut parte din ultima odisee, dar noi am fost buburuze.
Nu pot decat sa va urez la cat mai multi bulgarasi ! Urmeaza cateva luni pline de emotii si de sentimente de neimaginat . Sa va strangeti cat mai multe burtici si sa aveti parte de o odisee la fel de frumoasa ca a noastra !
Multa sanatate si sarcini usoare !!!

Carmen , mamica fericita de bebe mumos Andrei ! (12.01.2011)

Mergi la inceput