cazare la mare

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Asteptam recomandarile voastre la acest topic http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=164558



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AnnaBaby spune:

Bb Ralukutza cum a fost la vila Diandra? E departe de plaja, ca nu prea am reusit sa ma orientez bine pe harta. Am rezervat o saptamana in august acolo, dupa ce mi-am facut capul calendar printre siteuri si oferte...

Anna si Ioana (11.07.2008)
asa creste Ioana
povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana P spune:

Citat:
citat din mesajul lui AnnaBaby

Bb Ralukutza cum a fost la vila Diandra? E departe de plaja, ca nu prea am reusit sa ma orientez bine pe harta. Am rezervat o saptamana in august acolo, dupa ce mi-am facut capul calendar printre siteuri si oferte...

Anna si Ioana (11.07.2008)
asa creste Ioana
povestea nasterii


Vila Diandra este departe de plaja. Noi am fost acolo, vila e ok, dar era obositor la intoarcerea de la plaja. Daca mergi cu bebe iti va fi mai greu.

_
dana

" Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima." - Gabriel Jose Gabriel Marquez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AnnaBaby spune:

Multumesc de raspuns, asa mi-am imaginat si eu dupa harta si dupa cum mai stiu eu statiunea...dar asta e, deja am achitat avansul. Sper ca ne vom descurca.

Anna si Ioana (11.07.2008)
asa creste Ioana
povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina86 spune:

salut!!!mami vrea in vacanta cu bebe!!!
ca sa nu mai deschid nici eu alt subiect pun o intrebare:am o gaza care in august va avea 7 luni unde sa ma duc in vacanta?mare?munte?strainatate?
nu stiu ce sa fac si incotro sa o apuc dar un lucru e cert am nevoie de relaxare de vacanta!!!
va rog spuneti-mi nisteb pensiuni ceva la mare la munte la noi:)

Mergi la inceput