ceai Silhouette Help - a folosit/foloseste cineva?

ceai Silhouette Help - a folosit/foloseste cineva? | Autor: madau

Link direct la acest mesaj

Vroiam sa stiu daca a folosit sau foloseste cineva acest ceai pt slabit. Daca da, a dat ceva rezultate? M-a zapacit maica-mea, sa-i iau si ei dar eram curioasa daca chiar face ceva, sau e un alt produs cu publicitate multa si rezutate zero. Multumesc pt impresii! Pup

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Eu l-am luat dar nu-l beau zilnic. Nu pot spune ca are are sau nu efecte miraculoase. Poate pana termin cutia ma obisnuiesc sa-l beau regulat si poate fac un bilant la sfarsit. Pot spune doar ca nu creaza efecte "furtunoase", ma refer la mersul la baie.



blog magazin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

intr-un reportaj la tvr acum vreo 2 saptamani era mentionat pe lista produselor care contin sibutramina fara ca acest lucru sa fie mentionat pe cutie. Domnul respectiv de la nu stiu ce autoritate mentiona ca au testat o parte din aceste produse "naturiste" si majoritatea au celebra sibutramina in compozitie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Si asta e pe lista?! As fi gezamagita daca are componente ascunse

Si dupa cum se spune despre sibutamina ca inhiba foamea, iar pe prospect scrie ca daca se bea inaitne de masa reduce pofta de mancare.....ma pune pe ganduri.

Nu pot spune ca simt o diminuare a poftei de mancare, n-am schimbat mare lucru in stilul meu de a manca.

hmmm, m-ai pus pe ganduri Marina


blog magazin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

m-am uitat pe net si nu am gasit nimic. O sa caut pe site-ul de la TVR pt ca acolo am vazut emisiunea. nu e asta produsul la care facea reclama D-ra Bruma, ca de asta imi amintesc discutia, plus faptul ca era incriminat faptul ca nu era mentionat pe cutie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

asta e facut de cei ce fac si colonhelp; nu stiu cine il promoveaza


blog magazin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Marina, m-ai pus pe ganduri, am cautat si eu pe net dar n-am gasit mai nimic.

Crixia, multumesc pt impresii, maica-mea nu vrea sa slabeasca in mod miraculos, dar se gandea la el ca la un adjuvant, mai elimina din apa din tesuturi, reglat tranzitul, etc... Chiar sunt curioasa sa-mi spui cand te cantaresti daca ai avut rezultate

Mai studiez, daca mai stie cineva ceva, mai astept pareri

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput