Mihai -Darius are nevoie de voi-ajutati-l

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

BUNA FETELOR

ne-am intors si noi dupa 3 saptamani de recuperare intensa la sanatoriu busteni.azi mihaita a reinceput gradinita. maine avem comisia de reevaluare.
in iunie suntem din nou programati la butseni la recuperare.

va multumim ca ne sunteti alaturi!
pupam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna tuturor

noi suntem binisor. mihaita este cam racit si ne-a dat si noua.. a luat de la gradui ca de obicei.
am reusit sa montam spalierul in camera . facem cat putem exercitii la el.
pe 01.06 voi suna la busteni ptr. a ne programa ptr. recuperare la sanatoriu.
va multumim ca ne sunteti alaturi
va pupam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna tuturor!

noi suntem binisor tot cu raceala. curge nasucul si tuseste mihaita
luna aceasta cu ajutorul votru am strans suma de 250 ron pe care i-am folosit ptr. tratamentul ptr. creieras.
de luni vom pleca la sanatoriu busteni , ne internam ptr. recuperare.
VOM veni vinerea acasa si plecam lunea.

VA MULTUMIM DIN SUFLET CA NE SUNTETI ALATURI!!!
VA PUPAM SI VA URAM SPOR LA CUMAPARATURI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna tuturor
noi suntem bine. am terminat 2 saptamani de busteni, de recuperare.
suntem obositi dar mi avem inca 1 saptamana si terminam.
va multumim ca ne sunteti alaturi de noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna seara tuturor.
ne-am exterbat si noi de la busteni de la sanatoriul de recuperare. de maine voi pune coletel ptr. cine a platit si voi baga la bazar articole noi.
mihaita e bine vad ca a inceput sa stranute sper sa nu raceasca.
multumim ca ne sunteti alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor

noi suntem binisor.suntem in vacanta mergem la kineto si logopedie.
cu ajutorul vostru luna aceasta am strans suma de 32 ron cu care am platit o mica particica din medicamente.
multumim ca ne sunteti alaturi!
cumparaturi placute.
pupam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna tuturor
mihaita este binisor ne luptam cu caldura!
eu sunt ff trista de nedreptatile care sunt in aceasta tara.dupa un an intampin aceeasi problema cu indemnizatia. desi dosarul a fost depus la termen cu toate acle necesare, eu nu am luat banii. cei de la DIRECTIA MUNCII nu raspund de nici o culoare. asa ca luni voi merge la ploiesti sa clarific treburile.
nu stiu de ce atata nepasare ptr. niste amarati de bani , care oricum nu se ajung. va dati seama fara....chiar nu stiu din ce ii voi cumapara medicamentele lui mihaita.
singura soplutie este sa cumparati voi cate ceva de la bazar.
va pupam si va multumim ca e sunteti alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor

noi nu suntem prea bine ,mihaita a varsat si este deranjat la stomacel.chiar nu stiu de ce ca nu a mancatnimic aiurea, cred ca circula un virus.i-am dat regim si ceiulet si sper sa-si revina . daca nu voi merge la medic cu el.
va pupam !
si multumim ca ne sunteti alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna tuturor
noi suntem bine.mihai merge la logoped si terapie ocupationala si kineto. facem si acasa suplimentar cu mine. e destul de greu dar trebuie!!!
in parc ne luptam cu rautatile copiilor.il ocolesc si ii vorbesc urat asta este educatia lor primita!
luna aceasta cu ajutorul vostru am strans suma de 167 ron pe care i-am folosit ptr.o parte de tratament. multumim din suflet ca ne sunteti alaturi.un mare ajutor cumparand de la noi!mai ales ca luna aceasta nu am primit indemniztia

va pupam o zi minunata va dorim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor

eu sunt fff. suparata.sora mea si-a facut f. multe investigatii pe partea genetica deoarece si ea a patit un avc, f. grav acum 3 ani. si din pacate io-au iesit 2 mutatii genetice.tare mi-e frica sa nu mostenesc si eu aceste probleme mai ales ca si mihaita s-a cpnfruntat cu un avc la nastere,
inca mai asteptam s avedem ce spune medicul hematolog. asteptam cu sufletul la gura.
va pup noapte buna

Mergi la inceput