Mihai -Darius are nevoie de voi-ajutati-l

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna
revenim si noi cu vesti. mihai are conjunctivita nici acum nu i-a trecut luam niste pictauri ptr. ochisori.iar raceala vrem sa scapam de ea cu antibiotic dar vad ca nu prea iese. sper sa nu ajungem la injectii.mai rau e ca mi-a dat si mie si as zace si ma doare f. rau in gat.eu sper din tot sufletul sa ne facem bine si sa plecam la busteni pe 13.02.
va pupam si va multumim ca ne sunteti alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor

sunt f. fericitai-a oiesit lui mihaita analiza genetica ok.
iar pe de alta parte trista, eu sunt ffff. racitaam pneumonie si am inceput sa fac injectii. oricum ma bucur din tot sufletul camihaita si-a revenit si e mai bine,el ia antibiotic siropel si vad ca i-a mers.
inca odata va multumesc ca ne sunteti alaturi si ne sustineti
va pupam
mihaela si mihaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Felicitari Mihaela! E o veste chiar buna. Multa forta in continuare pentru recuperare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna tomaca. multumesc de mesaj.daca ati sti cu cateemotii am stat in aflarea rezultatului analizei.... imi era groaza ma rugam mereu la BUNUL D-ZEU sa ne aibe in pace ca destul ne chinuim cu hemipareza...nu ne vom lasa batuti deloc vom face gimnastica si toata viata daca e nevoie numai sa fie el bine si sa se poata descurca cat de cat singur.
eu sper sa-mi revin ca sa pot pleca la recuperare cu el.
o seara buna va doresc tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor
eu mi-am revenit destul de bine.daca n e va lasa vremea maine vom pleca la busteni la recuperare.va voi raspunde la intrebari vineri cand vin acasa.
va pup si va multumim ca ne sunteti alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna dim.
dupa amiaza plecam spre busteni.
va multumim ca ne sunteti alaturi
pupam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor

din cauza vremii nu mai putem pleca azi la BUSTENI.lasam pe maine speram sa putem ajunge.
va pupam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor

venim si noi dupa o saptamana petrecuta la sanatoriul de recuperare busteni. suntem destul de obositi...de luni plecam iar.mihaita e binisor, aseara a vomat in mai multe randuri nu stiu de la ce... o fi luat vreun microb de acolo nu stiu. sper sa nu mai avem probleme azi.
voi incerca sa pun colete ptr. toata lumea care a platit, ii las sotului.
va pupam si va multumim ca ne sunteti alaturi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor

am revenit si noi extrem de obositi dupa 3 saptamani de recuperare intensa la sanatoriul busteni.de luni vrem sa mergm la gradi desi mihai este un pic racit are o tuse f. urata.
cu ajutorul vostru in luna februarie am strans suma de 378 ron pe care i-am folosit in tratamentul ptr. creieras, am platit cazarea la busteni,si cateva sedinte de logopedie si kenetoterapie.
nu am cuvinte sa va multumesc.
va pupam un weekend cat mai placut va dorim.
va pupam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

La Multi Ani si o primavara cat mai frumoasa alaturi de cei dragi!!!!!

mami de Alex nazdravan www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
poze Alex http://www.flickr.com/photos/72360957@N03/6573967211/in/photostream
http://www.lesch-nyhan.eu/

Mergi la inceput