Mihai -Darius are nevoie de voi-ajutati-l

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna
suntem acasa dupa 2 sapt. de recuperare mai avem inca una si gata ne intoarcem de tot acasa.
suntem amandoi raciti ,a circulat un virus urat prin sanatoriu BUSTENI pe care l-am luat si noi din pacate.
va multumim din tot sufletul ca sunteti alaturi de noi si cumparati produse ajutandu-l pe mihai sa se faca bine.
pupici mihaela gatea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor


ne-am intors si noi de la sanatoriul busteni dupa 3 saptamani de recuperare.suntem extrem de obositi amandoi.de miane vom incepe gardinita si recuperarea aici la noi.
luna octombrie 2011, cu ajutorul vostru am strans suma de 488 ron pe care i-am folosit ptr. tratamentul ptr. creieras si kinetoterapie.
nu am cuvinte sa va multumesc ptr. tot ce faceti ptr. noi.
incerc sa fac pe cat posibil sa trimit luni colete la taoata lumea la care am restante.
va pup
o duminica placuta
mihai si mihaela gatea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

miha,
da-mi si mie actele pe nike974@gmail.com
vreau sa incerc ceva oficial.nu promit ca rezolv,dar vreau sa va ajut.
sunteti niste luptatori.toata admiratia mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catod spune:

La multi ani, cu sanatate si fericire


Cami, de minune Mihnea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor.

noi suntem bine. mergem la gardi si ne place f. mult.va multumim ttutror ptr urari. sunteti niste dragute.


va pupam mihaita si mihaaela gatea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

BUNA FETELOR


EU SUNT CAM INGRIJORATA DE MIHAITA. CRED CA ARE VARICELA.I-AU IESIT NISTE BUBITE MAI MARI SI MAI MICI PE SPATE IN CAP SI ACUM VAD CA VOR SA SE EXTINDA PE BURTICA.
AM INTRAT PE NET SI CAM ASTA ESTE.
I-AM DAT CU MIXTURA METOLATA SPER SA SE USECE CAT MAI REPEDE.
ASA CA VOM STA IN CASA O PERIOADA PANA NE TRECE.
VA PUPAM SI VA MAI TINEM LA CURENT.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor
revenim si noi cu vesti.mihaita are VARICELA in toata regula. am fost la medic, l-a vazut ne-a pus sa-i cumparam tratament de 150 ron.ptr imunitate, vitamine si creme ptr acest virus.
sper sa-i treaca cat mai repede ca s-a plictisit rau in casa dar nu avem ce face.
ma bucur ca nu face febra( de care imi este cel mai frica) si ca manaca. va pupam si va multumim ca sunteti alaturi de noi.
o seara buna va doresc.
mihaela gatea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor.
revenim si noi cu vesti bunicele.lui mihaita i-au mai trecut din bubite dar la unele s-au format cruste si asteptam sa pice si acelea ptr. a putea relua gradinita si recuperarea.
a durat cam mult cu varicela asta... dar bine ca nu a fost o forma mai grea.nasol este ptr. ca trebuie sa stam in casa pana va trece.
vroiam sa va anuntam ca luna aceasta cu ajutorul dvs. am reusit sa trangem suma de 335 ron pe care i-am folosit in tratamentul ptr. creieras , ptr. tratamentul de imunitate si ptr.trat. varicela.

va multumim din suflet ca sunteti alaturi de noi in continuare.
va pupam mihaita si mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna. fetelor.
venim si noi cu veti bune despre mihai.
desi cam intrasem in panica ca varicele nu se mai termina si ca bubitele nu se mai vindecau... vreau sa va anunt ca au picat toate bubitele, au cazut cojile iar acum mai are cateva semnute ca sigur vor trece si acelea.
maine ma voi duce la dct. sa-i iau scutire ptr. aceasta lipsa de la gradi si de la recuperare.
aseara mihai a fost f. fericit de cadourile primite de la mos nicolae care apareau des in cizmulite caci au trecut si bunicii pe la noi si matisica
va pupam si va multumim din tot sufletul ca ne sunteti alaturi.
mihaela gatea mama unui inger mihaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor

azi am reluat si noi gradiunita. mihai a fost bucuros ca s-a intalnit cu colegii lui.astazi a fost fff. spastic la manuta si piciorul nu stiu ce s-a intamplat.sunt f. ingrigjorata din acesta cauza. in ianuarie vom merge la neurolog ptr. investigatii sa vedem ce ne mai spune.
va pupam si va multumim ca ne sunteti alaturi.

Mergi la inceput