Mihai -Darius are nevoie de voi-ajutati-l

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

BUNA

REVENIM DUPA 3 SAPTAMANI DE INTERNARE.
PE 13.09.2011 MIHAITA IMPLINESTE 4 ANISORI. AZI AM PETRECUT IN FAMILIE A FOST F , FERICIT
LUNI INCEPEM GRADINITA AM MARI EMOTII. CU RECUPERAREA MERGEM BINISOR DAR MANUTA DREAPTA NU PREA VREA SA IL ASCULTE.PICIORUSUL TOT ASA.


VA PUPAM SI VA MULTUMIM CA SUNTETI ALATURI DE NOI
MAMA UNUI INGER MIHAITA DARIUS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor.


azi implinim 4 ani. am inceput si gradinita. lui mihaita ii place f. mult. este o grupa mai mult de baitei . va pup si va multumim inca o data ca sunteti alaturi de noi


o zi buna
mihaaela gatea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

La Multi Ani sa crestei mari si sanatosi. Recuperare cat mai rapida si mai usoara. Pupam voinicul.

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosminiq spune:

LA MULTI ANI, MIHAITA!
MULTA SANATATE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

La multi ani! Mihaita. Sa cresti mare si sa-ti treaca repede buba.

Povestea unui Dor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

multumesc din duflet fetelor ptr. urari. si noi speram sa-i treaca mai repede problema de sanatate si sa fie si el in rand cu ceilalti copii. DUMNEZEU va decide si ptr. el sa fie bine.


va pupam mihaela gatea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catod spune:

Buna seara, Mihaela!
Ma alatur si eu urarilor de La multi ani, pentru baietelul tau.
Sa fie sanatos si sa aiba parte de mult noroc!

Cami, mami de minune Mihnea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor


sunt crunta de suparata. nici luna asta nu mi-au intret banii in cont de indemnizatie. am depus din nou 1 mie de doasare si vad ca dir. muncii isi bate la maxim joc de mine.in iulie au zis ca in sept. voi lua sigur banii retroactiv si cardul e tot 0 lei. azi era ziua de indemnizatie.

maine tb sa fac neaparat un drum la ploiiesti sa vad ce se intampla. de data asta ma duc direct la directorul mare cu dovada ca actele au fost depuse din mai.

sunt plinaaaaa de nervi.NUMAI IN ROMANIA SE POATE INTAMPLA ASA CEVA.
DUPA CE CA E F. MICA INDEMNIZATIA....

PLANG INTR-UNA NU MA POT OPRI.


VA PUP MIOHAELA GATEA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Citat:
citat din mesajul lui gatea1980

buna fetelor


sunt crunta de suparata. nici luna asta nu mi-au intret banii in cont de indemnizatie. am depus din nou 1 mie de doasare si vad ca dir. muncii isi bate la maxim joc de mine.in iulie au zis ca in sept. voi lua sigur banii retroactiv si cardul e tot 0 lei. azi era ziua de indemnizatie.

maine tb sa fac neaparat un drum la ploiiesti sa vad ce se intampla. de data asta ma duc direct la directorul mare cu dovada ca actele au fost depuse din mai.

sunt plinaaaaa de nervi.NUMAI IN ROMANIA SE POATE INTAMPLA ASA CEVA.
DUPA CE CA E F. MICA INDEMNIZATIA....

PLANG INTR-UNA NU MA POT OPRI.


VA PUP MIOHAELA GATEA


Of Mihaela, chiar voiam sa te intreb daca s-a rezolvat cu indemnizatia. Parca am avut o presimtire.
Cel mai bine este sa te duci la director si daca nu-ti acorda atentie, spune-le ca exista presa. Si pote chiar ar fi bine sa o faci, merita putina orechere prin ziare pentru nepasarea lor.

Povestea unui Dor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

asa este tomaca. maine de dim. plec spre dir, muncii. azi am sunat de mi s-a acrit si nu a raspuns nimeni la telefon.

va tin la curent cu ce am facut. eu sper sa se rezolve ca simt ca o iau din loc.


pup o seara buna
mihaela gatea

Mergi la inceput