Goldie pants - 49

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

cadou??? eeeee poate nu a fost prea cuminte, stiu si eu ?? io am scris lu moshu sa ii aduca un parfum si moshu crek ii aduce vedem maine dimi ce gaseste in ghete acu io imi pregatesc toateeeee incaltarile ca sa aiba mosu de unde alege si sper sa imi puna cate ceva in fiecare ca la cat de cuminte am fooooooost io zic ca merit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata
azi m-a ros invidia, recunosc am vazut la un geam de la un apartament situat la un etaj superior vreo cativa pescarusi cum veneau cu tipetele specifice, sa manance si la noi in cartier sunt cativa pescarusi, in fiecare iarna vin dar nu am reusit sa ii fac sa vina la noi la fereastra cel putin pana acum
io va doresc sa aveti o zi minunata


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

io va doresc sa aveti o zi minunata


Si tie la fel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

si voua la fel

bulinuta mamica de bulinel dragutel Rares Ioan (19.07.2006 - 9:37) si 28+ cu Filip Andrei

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

heeeeeeeyyyyyyyyy buna searaaaaa
io nu stiu daca profesia pe care o am acu am ales-o io sau mai degraba ea m-a ales pe mine toti vorbesc despre vocatie si despre cat de maxim e atunci cand ti-o descoperi
pentru ca eu cred ca nu mi-am gasit inca vocatia voi dedica anul 2012, in intregime, cautarii si gasirii vocatiei deci da, am inceput sa imi fac lista de "to do-uri" si "must have-uri" pentru la anu
un sfarsit de saptamana asa cum va doriti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Daca vrei, te ajutam si noi (la cautare)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata
rall multumesc o mana de ajutor oricand e binevenita




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

astazi stand in trafic m-a lovit asa din senin filozofeala ma intrebam catre ce se grabesc toti oamenii aia , colegii mei, participanti la trafic si ei . Ma intrebam ce sentimente ii determina sa se bage in fata celui de pe banda vecina , chiar fara sa semnalizeze, ce sentimente incearca atunci cand pleaca primii de la stop sau fura verdele/rosu la semafor, cum se simt cand, desi vad ca cineva incearca cu disperare sa intre in trafic de pe o banda laterala, nu i-ar da prioritate nici in ruptul capului . tot filozofand io asa , am ajuns la concluzia ca, exceptand cazurile de forta majora, oamenii nu se grabesc catre ceva , mai degraba fug de ceva, de cineva,poate chiar de ei insisi . Se imbata cu apa rece si isi fura singuri caciula, au ajuns scalvii recompenselor banale si de scurta durata, crediteaza/dezaproba mai degraba caii putere ai bolidului coleg de trafic decat omul care il manevreaza, pur si simplu in calitatea lui de om .
voi ce credeti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna
extrem de grabita din fire , de prea multa vreme sclava procrastinarii hotarata pana in panzele albe sa ma sckimb , de maine astazi am savurat gustul punctualitatii si mentinerii agendei cu orice pret kiar daca a trebuit sa ma deplasez vreo cateva sute de km, kiar daca mi-am asumat riscul ca prezenta mea nu este dorita si ca primirea e posibil sa nu fie cu paine si sare in ciuda cetzei care a domnit astazi peste tot pe unde am calatorit pana la urma soarele a iesit pe strazile mele
voi cum v-ati impacat cu ceata astazi???





Mergi la inceput