Goldie pants - 49

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

helou
eeeeeee dak si bulinuta e de acord insemneaza ca trebe musai sa imi scriu memoriile
una peste alta io una ma simtex maxim scriind aici poate pentru ca mie imi place sa fiu mj_girl , poate in amintirea vremurilor apuse, poate fiindca am descoperit beneficiile si capcanele imprietenirilor virtuale sau poate doar pentru ca imi plac maxim emoticonurile forumului de fapt cred ca motivul nici nu conteaza atata vreme cat ma binedispun in fiecare zi scriind aici
ei nu , nu am uitat de Michael cum as putea ??? ca doar datorita lui am dexcoprit toate cele de mai sus doar ca Michael nu poate fi redus la "un motiv", cum de ce ??? pai fiindca el e o parte speciala din mine





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

heeeeeeeeey
pffffffff ce de uoki caxcatiiiiiiiii ce lume corioasaaaaaaaaaa








Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna searaaaaaaaaaaaa
dupe o zi petrecuta ca un adult constipat printre alti adulti constipati , am ajuns homeeee m-am imbaiat , m-am masat cu ulei de bebelus , mi-am primit lapticu' si acu ma bucur maxim de statutu' de copil rasfatat




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna seara
fiindca tot am ajuns la capitolul copii, copil rasfatat, copilarie...Mos Nicolae,.....portocaleeeeeeeeeeee mosu chiar vrea sa ne dea portocale ar vrea sa fie 250 io maine ii trimit scrisoare sa ma treaca pe lista
nu va ingramaditi sunt pentru toata lumea
poti sa primesti si tu o portocala



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Bunaaaa
cum ramane cu portocalele??? ati fost cuminti??? eeeeeee si daca nu ati fost nemik nu e
da ce coada s-a facuuuuuuutttttttt nu va ingramaditi sunt pentru toata lumea




Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna
stiu precis ca v-a fost dor de mine io inteleg kiar dak nu va esprimati
pot sa va spun ca am intrat in spiritul sarbatorilor de iarna, datorita vitezei cu care producatorii se intrec sa ne bage pe gat produsele lor asortate cu "magia sarbatorilor". io oricum incerc sa fac din fiecare zi o sarbatoare, e adevarat, nu mereu imi iese , kestia e ca nu pun botu' la reclame si nu ma ingramadex sa cumpar una sau alta doar pentru ca vad la teve. poate ca io sunt un www.philnel.com/wp-content/uploads/2010/12/Grinch.jpeg" target="_blank"> grinch fiindca asa cum spunea cineva azi pe un post de radio, ma incadrez in categoria celor care urasc isteria care se creeaza cu okazia sarbatorilor sa cumparam mai mult, sa mancam mai mult, sa daruim mai mult de parca in restul timpului ne-ar impiedica cineva sa o facem. Dincolo de asta, iubesc sarbatorile pentru ca ma simt mai mult copil decat de obicei si am scuza astfel pentru toate infantilismele pe care urmeaza sa le comit

io va iubex maxim



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

pai sa stii ca ma intrebam ce-i cu tine

bulinuta mamica de bulinel dragutel (19.07.2006 - 9:37) si 26+

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

bulinuta nu sta sa te intrebi dexpre mine tu in situatia ta diloc nu trebe k sa te stresezi, dak vrei sa dai urjent de mine suna-ma dak nu mai ai numaru meu de tilefon nemik nu e il am io p'al tau , dak o fi acelasi de acu vo doi ani cand am mers la shoppinguiala impreuna na lasa ca maine iti tremit un semeseu
stii cum te am in agenda??? bulinuta, normal


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineataaaaaaaaaaaaaa
la multi ani lu sfintile si sfintii de astazi



Mergi la inceput