Goldie pants - 49

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

fiind nascuta la vreo cativa ani dupa mine, adica in aceeasi zodie, stiu exact demonii cu care a venit in dotare si cu care se lupta sixtera mea, simt precis, chiar daca nu ii vad okii, cand ma minte si cu toate astea nu pot sa nu o ajut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata si la multi ani fetelor, doamnelor si domnisoarelor, mamelor, bunicilor si strabunicilor, matusilor, sotiilor, surorilor, sefelor care mai sunteti voi pe aici primavara din sufletul vostru sa fie vesnica




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata
cu poza asta mi-am inceput ziua



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata
pentru cine vrea sa vada in seara asta documentarul Medicul lui Michael Jackson: Povestea unei prietenii fatale la ora 22:00 pe discovery

altfel, va dorex un uikend maxim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna
am fost inzestrata cu o sanatate sanatoasa daca ar trebui sa enumar medicamentele pe care le-am folosit de cand ma stiu cred ca degetele de la o mana sunt de-ajuns incep insa sa simt asta tot mai mult ca pe un handicap sunt de parere ca o minima cultura medicala e absolut necesara in orice familie sa ne documentam asadar cu ce ar trebui sa incep oare?????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata
in ce masura ar trebui sa te influenteze in luarea unei decizii poza pe care un potential angajat o are pe cv??? daca postul nu presupune neaparat sa ai dimensiuni consacrate e oare oportun sa iti pui pe cv o poza care sa iti evidentieze dimensiunile??? da' baietii care vor sa se angajeze de ce nu isi pun poza pe cv? nu se gandesc ca si angajatoarele femei vor sa isi delecteze privirile cu poze sa inteleg ca la noi postura de angajator e rezervata cu precadere barbatilor? sau domnitele care vor sa fie angajate vor sa ne faca invidioase pe noi cele care nu suntem chiar in dimensiunile standard ??? sau vor sa ne ia okii cu calitatile fizice ca sa nu mai citim daca si stiu sa faca ceva? ei bine io la poze ma uit dar cv-urile care au poze pe care eu le consier nepotrivite le exclud din start poate pentru ca io nu sunt genul fotogenic?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata
am un vis care se repeta obsesiv de fiecare data imi zic ca e un mesaj pe care subconstientul mi-l trimite , incerc sa il descifrez, ii dau un inteles si o perioada nu mai visez apoi, la intervale neregulate revine semn ca interpretarea nu a fost corecta? sau care o fi totusi skepsisul nu e un cosmar doar faptul ca revine obsesiv ma ingrijoreaza cumva ca nu inteleg mesajul



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata
de primavara trecuta mi-am promis ca primavara asta n-am sa o mai ratez n-am sa stau sa privesc pe geam, inchisa intre 4 pereti si ingropata in hartii, cum natura se trezeste la viata dar dupa cum au decurs lucrurile pana acum se pare ca totul se repeta





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimieata
in uikend am apucat sa merg la imprimavarare si insorireeeeeeeeeee
un filmulet dragut vedeti www.youtube.com/watch?v=uy0HNWto0UY" target="_blank">aici


o saptamana maxima va dorex



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

heeeeeeeeey pana si google ne anunta ca a venit primavara
www.ursula-sandner.com/?p=3359" target="_blank">atunci sa facem curatenie prin ograzi

Mergi la inceput