Goldie pants - 49

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata ma uit pe calendar si constat ca aproape a mai trecut o saptamana si o luna jumatate din anul asta deja incepem sa ne gandim la martisoare la primavaraaaaaaaa la soareeeeeeeeeeeee


sa aveti o zi maxima

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Eu chiar am vazut ieri ghiocei la vanzare!
Dar aici inca e friiiig asa ca nu mi-e gandul la primavara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

heeeeei pai daca ai vazut ghiocei e clar, io am invatat ca ghiocelul e vestitorul primaveriiiiiiiiiiiiii asa ca kiar daca gandul tau nu e la primavara, oricum ea vine
sa ne bucuram, zic

pentru uikend mi-am propus sa cax uokii la www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5f3pspQXGC8#!" target="_blank"> asta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineataaaaaaaaaaaaa
uikend maxim va dorex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna
www.youtube.com/watch?v=cgxV3mnc4PQ" target="_blank"> un filmulet numai bun de vazut la inceput de saptamana

sa ganditi frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna
am inima cat un purice pitic maine o doamna foarte draga mie este supusa unei interventii foarte complicate si este atat de curajoasaaaaaaaa rar mi-a fost dat sa intalnesc o fiinta atat de puternica sunt cu sufletul alaturi de ea, sa dea DD sa fie totul bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata
nu stiu cum se face, dar in zilele in care nu am zgomot de fond la job sunt mai obosita decat in alea in care am. ce vreau sa zic: la mine tot timpul se aude ceva fie muzica din pc, fie un aparat de radio , fie un tv (cand sunt evenimente importante in tara). de o vreme, tot incercand sa aplic diferite tehnici si metode de managementul timpului, am zis ca ma focusez mai bine daca nu e ceva care sa imi distraga atentia. deci linistea care se aude ma oboseste iar productivittea nu am apucat inca sa o cuantific , cert e ca la sfarsitul zilei in care nu am zgomot de fond sunt franta




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

astazi, peste tot pe unde am umblat tot peste primavara am dat crek a venit vremea sa va urez o primavara frumoasa
am facut o rima



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna friday searaaaaaaaaaa
ma uit la cifre si zic ca sunt in parametri daca e sa compar raportul postari/vizite de la acest capitol cu cele de la capitolele mai veki si totusi parca nu as vrea ca goldie sa ajunga la nr.50 e semn de batranete dincolo de faptul ca e posibil sa nu ma pricep sa deschid capitol nou si raman pe afara dar, pentru ca mai am inca de prestat vreo 5 pagini , nu imi fac griji inca
ma intreb adesea cine citeste ce debitez eu aici afara de rall, bulinuta si jo ann si tot atat de adesea ma intreb de ce naiba scriu si ma mai intreb multe alte kestii care tin de natura mea curioasa
e dar daca a venit primavara e musai sa ma oxigenez putin la creieri, acu na fiecare intelege prin oxigenare ce vrea



un uikend maxim va dorex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna seara
cum a fost uikendul vostru??? sunteti gata pentru o noua saptamana? io va urez sa aveti o frumoasa saptamana de primavara nu uitati sa va bucurari maxim de ziua de miercuri e o zi cu care ne vom mai intalni doar peste 4 ani nu uitati sa daruti cu drag martisoare si nu uitati sa primiti cu drag martisoare
nu uitati ca pentru tot ce ne propunem sa facem, sa realizam, sa obtinem exista un singur www.youtube.com/watch?v=sb2YOg_dkQM" target="_blank"> cuvant
sa indraznim deci



Mergi la inceput