Goldie pants - 49

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna seara

daca fac o analiza as putea declara anul 2011 "anul cursurilor", au fost cursuri obligatorii si cursuri liber alese, unele foarte interesante altele plictisitoare de moarteeeeeeee pentru anul 2012 in afara cursurilor obligatorii mai am in plan in acest moment doar 2 cursuri in rest aplic la maxim posibil cunostintele dobandite anul asta

sper ca nu numai io am fost cursomana anul asta

maine merg la ritualul sacrificarii duamneeeee ce sunt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

maine merg la ritualul sacrificarii


Si eu
Oare e acelasi porc?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna seara
rall io nu stiu daca a fost acelasi porc, al meu era din dambovita

azi m-am simtit ca in vremea studentiei dupe o noapte alba, ca doar porcu' in ajun se ingrasa, drept recompensa am dat iama in magazinele cu cosmetice si parfumuri de mari fitze. aveam o colega care zicea ca din primul ei salariu isi cumpara un ruj revlon ei da pe vremea studentiei mele revlonu nu era pe toate drumurile si nici la indemana unor bursiere
ce vremuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna
dupa de ieri normal ca mi-am luat un ruj, destul de pretentios as zice nu sunt kiar genu care sa stea rujata tot timpu da' am zis ca rujul vechi tocmai se terminase si merit si io unu' nou .
ei bine, azi dimineata pieptanata, parfumata, rujata cu noua achizitie, gata de plecare am constat ca nu imi mai gaseam rujul cel nou am cautat peste tot, rujul nu era nicaieri, parca intrase in pamant, am reconstituit activitatile de la rujare si pana la disparitia rujului , indiciile m-au indrumat care cosul de gunoi de la bucatarie si ce credeti? kiar acolo era
sa-l iau din cos??? sa nu il iau?? aceasta e intrebarea




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

si eu cu buburuzele mai bagam un oki


asteptam deznodamantul la faza cu rujul



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

heyyyyyyyyyyy bubulinelor care suntetiiiiiiiii ai venit cu intariri JoAnn sunteti deja don'soare dupe calculele mele, nu??
ce deznodamant mey?? l-am luat clar, norocul a fost ca husbandu' tocmai ce schimbase sacul din cosul de gunoi desi cred ca nici daca nu il schimba nu as fi avut retineri, doar ca il dibuiam mai greu

io nu am pregatit inca nemik pentru craciun nici macar crek doar ma mai poate salva noroc ca am famelie si sunt de profesie musafir
a, ba am pregatit ceva lista pentru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Si ce scrie pe lista?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata si la multi ani

rall pai dak e pentru doar el trebuie sa stie ce e pe lista

ca tot sunt la moda si eu am apelat la ele, deci dupe vreo 12 ore de casa era luna (noroc ca nu e mare) iar impodobit cum se cuvine. dupe acest tur de forta mi-am adus aminte ca bunica mea avea pe perete o carpeta, nu mai stiu exact ce reprezenta dar avea un slogan care mi-a venit brusc in minte, anume "curat si bine aranjat, faci din coliba un palat " asta a fost vrajitoria, coliba noastra s-a transformat intr-un palat iar eu, biensure, intr-o

io sper ca ati avut un craciun frumos alaturi de familie si de toti cei dragi voo








Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata
nu stiu la voi cum e dar la mine sfarsitul de an e maxim acum imi dau seama cate imi trebuie si nu am. de fiecare data cand am facut curatenie in dulapuri am dat altora tot ce am crezut ca nu imi mai foloseste, inclusiv haine iar acum constat ca nu am geaca, nu am cizme, nu am geanta duamneeeeeeeee bine ca costumu N nu se poate da ca crek ramaneam si fara ala
am dat dimineata o fuga la da nemik nu a fost pe placu meu na acu lasa, la anu rezolv bine ca sunt sanatoasa io si cu toti ai mei acu ma pregatex sa ma duc sa ma sprancenez, maine dimi ma duc sa ma colorez si sa ma coafez iar dupe aia nemik nu mai am nevoe, totu e la purtator

io va dorex pregatiri deosebite pentru trecerea in noul an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna si la multi ani sper ca ati trecut cu bine in noul an eu da si lista cu obiective e aproape gata

www.youtube.com/watch?v=RLSkcXDHuMY" target="_blank">You can do anything you set your mind to, man

Mergi la inceput