dr orl-ist Galati

dr orl-ist Galati | Autor: nicavica

Link direct la acest mesaj

buna mamici,ma intereseaza o parere pt un dr orl de la spitalul de copii din GL,la cine ati fost si de cine ati fost multumite?dr.Udrescu sau dr.Ivan?Meci frumos!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

imi pare rau nu am fost la nici unul dintre ei, insa am auzit pareri mai bune despre codreanu cornel cab part la ancora.

Nu exista decat un singur copil perfect in aceasta lume si fiecare mama il are.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 73pufi spune:

nici noi nu am fost la Sp copii dar am fost cu fetita cea mare la Dr Codreanu(el) si am fost multumita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicavica spune:

multumesc,stiam de sotii Codreanu,dar nu am banuti in momentul asta pt cab particulare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana_alex spune:

In policlinica din incinta spitalului de copii il gasesti pe Dr. Ritivoiu...eu personal nu am fost la el ca nu am avut probleme, am auzit ca e bun dar chiar si in spital e posibil sa trebuiasca sa platesti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 73pufi spune:

dr Ritivoiu a iesit la pensie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 73pufi spune:

la policlinica spitaluilui de copii nu platesti daca ai trimitere de la med familie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana_alex spune:

Dr. Ritivoiu o fi iesit el la pensie dar inca mai lucreaza, saptamana trecuta in policinica o amica a fost cu copilul si a si platit 50 ron cu tot cu trimitere de la medicul de familie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui nicavica

multumesc,stiam de sotii Codreanu,dar nu am banuti in momentul asta pt cab particulare.

te poti duce la urgenta la codreanu (el) in sp jud, afli cand e el de garda intr-o seara si sunt sigura ca te primeste.


Nu exista decat un singur copil perfect in aceasta lume si fiecare mama il are.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicavica spune:

buna mamici,va multumescc pt raspunsuri.aveam trimitere pt orl si trebuia sa iau bon,nu eram hotarata la care dr orl din spitalul de copii sa merg.am fost la d-na Ivan.eu am fost multumita si mirata de profesionalismul dumneaiei.pe dl ritivoiu il cunoastem bine,dar stiam ca a iesit la pensie si a venit d-na Ivan in locul lui.ne-am mai facut rost de o otita bilaterala si rinoadenofaringita.toate-s pe seama polipilor-de care ne spuse si dl Ritivoiu-si trebuie sa ne operam pt ca-i afecteaza auzul deacum.ni s-a recomandat sa mergem la Bucuresti la Budimex.va multumesc frumos!sanatate!

Mergi la inceput