medic spital elias

medic spital elias | Autor: iulia05

Link direct la acest mesaj

buna fetelor,
am si eu o rugaminte, incerc sa ajung la un medic la elias. este vorba de [COLOR="black"]mama domnului doctor cristian andrei de la elias[/COLOR] despre care am auzit lucruri foarte bune.
problema este ca nu stiu cum sa iau legatura cu dumneaei. am sunat la spital, sa stiu cand o gasesc de garda, dar nu mi s-a raspuns. mi s-a spus sa o sun. nu am numarul dumneaei de tel, deoarece sunt o viitoare pacienta si cei de acolo nu au putut intelege lucrul acesta. mi s-a recomandat sa vin la spital si sa o caut.... pana o gasesc.
va rog mult daca puteti sa ma ajutati cu un nr personal de-al dumneaei v-as fi recunoscatoare.

multumesc frumos.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pisucmic spune:

Citat:
citat din mesajul lui iulia05

buna fetelor,
am si eu o rugaminte, incerc sa ajung la un medic la elias. este vorba de [COLOR="black"]mama domnului doctor cristian andrei de la elias[/COLOR] despre care am auzit lucruri foarte bune.
problema este ca nu stiu cum sa iau legatura cu dumneaei. am sunat la spital, sa stiu cand o gasesc de garda, dar nu mi s-a raspuns. mi s-a spus sa o sun. nu am numarul dumneaei de tel, deoarece sunt o viitoare pacienta si cei de acolo nu au putut intelege lucrul acesta. mi s-a recomandat sa vin la spital si sa o caut.... pana o gasesc.
va rog mult daca puteti sa ma ajutati cu un nr personal de-al dumneaei v-as fi recunoscatoare.

multumesc frumos.



Pai Iulia, de obicei doctorii nu dau numerele la persoane cu care nu au intrat niciodata in contact. Si mai mult, nu e ciudat sa nu-i stii nici numele? Cel mai bine ii afli numele exact, si eventual te uiti pe net sa vezi daca nu consulta undeva in privat si iti iei o consultatie pentru primul contact. Sau, daca ii stii numele exact te duci la spital si o cauti.

Pisuc Mic

Ce minune de la Dumnezeu! s38 cu un dragalas

AMR 2 saptamani!!!

Mergi la inceput