Pufi 2010 (1) - Bun venit in casa noua!

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns haircut spune:

Sa va fie de bine intalnirea! Sunteti frumose, vesele...se vede ca v-ati simtit bine! Ma bucur pentru voi!

M-am distrat cu striperii, cu florile primite de fete sunteti de coma


Simply, sanatate multa Arianei! Mama mi-a povestit ca asa m-am intarcat eu(din pacate eram mult mai mica decat Ari) am inceput sa vars LM la greu, cu LP n-am avut nici o pb, fara sa-mi gaseasca pediatrul vreo cauza.... sa fiti bine!




Danasor, sa va fie de bine WE frumos



Alicredo...ce super ar fi sa fie cu ochitinem pumnii stransi sa ne dai o veste buna...da' de ce nu faci un test?





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui tomaca
Buturel este bine, merci de intrebare. Devine mai agitatores pe zi ce trece. Nu mai sta de loc. Mai ia si cazaturi.

Destul de agitatie in casa. Bunica e in spital, motanul a facut diabet si ii facem insulina de 2 ori pe zi.

Pe mine ma banutie o viroza. Credeam ca scap luni, dar de azi-noapte a inceput sa ma doara rau gatul. Nici in gand nu pot sa vorbesc. La fel si pe sotz. Sper totusi sa nu-l afectez pe Tudor.

Povestea unui Dor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un

Povestea Trandafirasului Raisa





Multa sanatate bunicii si voua, sper sa nu ia si Tudor.
Bietul motan, habar n-aveam ca fac si ei diabet.

Si go, go Tudorel explorator! A mea e toata vanata in genunchi.

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alicredo spune:

Citat:
citat din mesajul lui haircut





Alicredo...ce super ar fi sa fie cu ochitinem pumnii stransi sa ne dai o veste buna...da' de ce nu faci un test?





mami de fetita finuta


va dau vestea de indata ce aflu...dar daca nu a venit din oct pana in ian,ma gandesc ca asa e si acum...doar o intarziere. si aici un test de sarcina e 17 euro




din 02.02.2010 cea mai fericita de David Gabriel !
te iubim puiule....!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danasor spune:

Citat:
citat din mesajul lui haircut

Simply, sanatate multa Arianei! Mama mi-a povestit ca asa m-am intarcat eu(din pacate eram mult mai mica decat Ari) am inceput sa vars LM la greu, cu LP n-am avut nici o pb, fara sa-mi gaseasca pediatrul vreo cauza.... sa fiti bine!

Danasor, sa va fie de bine WE frumos

mami de fetita finuta


Eu mi-as dori sa fie asa intacarea si la noi, sa fie o chestie care sa vina de la ea...

esti o dragtza ca de obicei, pupam fetele finutze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui alicredo

Citat:
citat din mesajul lui haircut





Alicredo...ce super ar fi sa fie cu ochitinem pumnii stransi sa ne dai o veste buna...da' de ce nu faci un test?





mami de fetita finuta


va dau vestea de indata ce aflu...dar daca nu a venit din oct pana in ian,ma gandesc ca asa e si acum...doar o intarziere. si aici un test de sarcina e 17 euro




din 02.02.2010 cea mai fericita de David Gabriel !
te iubim puiule....!!!




Pai mai bine iti trimitem noi de aici cateva....sa fie.

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Fac capitol nou.

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danasor spune:

Citat:
citat din mesajul lui alicredo

Citat:
citat din mesajul lui haircut





Alicredo...ce super ar fi sa fie cu ochitinem pumnii stransi sa ne dai o veste buna...da' de ce nu faci un test?





mami de fetita finuta


va dau vestea de indata ce aflu...dar daca nu a venit din oct pana in ian,ma gandesc ca asa e si acum...doar o intarziere. si aici un test de sarcina e 17 euro




din 02.02.2010 cea mai fericita de David Gabriel !
te iubim puiule....!!!



asa de scump??? aici gasesti si cu 2, 3 EUR... iti trimitem un pachetel?
imi si inchipui o surioara lui David cu cariontzii aia minunati...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufuleti2010 spune:

Capitolul 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_flower spune:

Simply, cred ca deja esti la doctor, dar azi noapte cumva ati fost la spital si cu Ariana? O fi luat vreun crocobaur de pe acolo?
Zic si eu....ma gandesc....


Tomaca, ma bucur sa aud ca Tudor e energic. La mai mare si mai rapid. Nasol cu virozele. Noi il cam tinem izolat...dar si cand o sa iasa in comunitate....sa te tii muci si toate cele!

Plec acasa la pui. O seara linistita sa aveti.





Mergi la inceput