Goldie Pants - 48

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna seara fetileeeeeeeeeeee
lmaaaaaaaaaaaaa sister sunflower si la cat mai multe aniversari p'acilea



meeeeey sister iona cu aia te consolezi tu cat baetii tai iaste very very zburdalnici pe campiili?????
Citat:
relax mey tocmai ne-am facut ff comozi

pfffffffffffff nici nu vrau pentru care sa ma gandex
Citat:
da ma mai gandex la un skepsis ca dak imbracam pi contile tau in cuostuoam si pi killy in conte ai zice ca iaste maxim frati samanaaaaaaaaa k doo picaturi de cofea te pomeni c-o fi gemini

mey sistera sunflower ai vra tu ca sa rupi galoanile lu contile meu da fix pentru asta il ai pe contile tau mey contile meu numa pe mine ma lase sa-i face ce vrau io acu ma gandex la alta kestie ca decat sa le facem switch de hainili cum ar fi ca sa le dam aceleasi costumili nu le zic care, videm noi cum cadem de acord la baeti mei si baeti tai iar abia atuncia sa videm cat de bine samana

duamneeeeeeeeee,io nu mai scap de replayurili astea crek pre curand




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

LMAAA!!!!! sunflowerooo... la multe haniversari pe aci..adica la toate



Nu stiu ce tot vrati voi cu bmcmfdl, noi suntem bizi acum cu urmaritul lu una fata care cica scoate un album muzicistic cu *iz de..*

Dar la party tot venim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
meeeeey sister iona cu aia te consolezi tu cat baetii tai iaste very very zburdalnici pe campiili

Citat:
tu iasti maxim sigura ca vrai k sa te faci comoda cu cei duoi din emajinile tranxmiseeeee

imajinile e f graitoare se vede de la o posta cine pe cine dreseaza si mai eschimbati textile

sis parpal nemik nu vreu de la btcmf

sis mj ai fost surpinxa dar pi alta melo si in mixcare fix cum iti place insa e prea k sa le dau spre difuzare in rest, ce faci cu gandurile pe alti melo iptsact

sis lisa replay la aia in continuare si imajineaza-ti ca iasti pi campiile cu baetii tai



www.youtube.com/watch?v=v_oC5FE5cxs" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

lasa mey iono ca mai bine zburdez pi campiili cu baetii mei intr-un replay continuu decat k tine care vacantzesti rilaxata maxim cu fotomodelii aia asa cevaaaaaaaaaaa


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

iaca mey sa vaza si baetii tai cu ce te ocupezi in vacanta ti-ai mai tras doi fotomodei




pfffffffffff aci vaz ca ai luat-o si pe sis cu tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

duamneeeeeeeee mey faci colectie de fotomodei sis iona textile mele mereu e sckimbate mey asta e sfat crek pentru tine
pfffffffff da acilea ce facusei mey


duamneeeeeeee iaca cu ce si okupeaza ea in vacanta

bad sixtero e bun skepsisu tau cu costoamile
sis parpalo noi te videm da tu ???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:


Trezireaaaaa
M-au rugat bv sa va invit la o cafea



sunny day va doresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

mey fetile iaste cunoscut di tata lumea "iubirea" lu vrajitoarea de muma vitrega si cat de envidioasa e pe www.imaginelife.ro/poze%20site/33237_alba_ca_zapada.jpg" target="_blank">fromosetea mea si cum incercarile de a ma www.youtube.com/watch?v=555JqN6ssoc&feature=related" target="_blank">elimina a dat gres s-a reprofilat pe stricarea imajinii insa nu-i permit sa se foloseasca de sixterile mele si sa le tranxformeze in "mine" cu sis lisa aproape ca a reusit da' cu sis mj sau sunteti pe o mana cu ea???


se stie cine iaste printesa preferita a lu baetii noastri

cat dexpre "fotomodeli" continuati sa-i www.youtube.com/watch?v=KCMy7w3lkL8&feature=related" target="_blank">promovati ....isbmi ne videm de trebile nuastre

sis parpal in sfarsit o emisiune educativa



www.youtube.com/watch?v=v_oC5FE5cxs" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:


buna dimineata sixterile
meeeeeey sixtera iona acu drept sa zic io nu stiu cine se foloseste de cine vaz ca tu ii bagi pi fotomodeii tey in campiili nuastre in dorinta de a-ti majora efectivile crek sau pentru a hacoperi golurili lasate de baetii tey vaz ca maxim iasti in cautare de talente inteleg ezact acu ce-nsemneaza "isbmi" cat dexpre trebili vuaxtreeeeeeeeeee nemik nu vrau k sa ma gadex
si da stim cine e preferita lu baetii tey iaca unu si unu sau baeti de baeti park suna mai bine


buna dimineata parpalooooooooooo bine ai revenit pi campii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna seara sisterileeeeeeeeeeee

Citat:
Nu stiu ce tot vrati voi cu bmcmfdl
M-au rugat bv sa va invit la o cafea

sistera parpal noi nemik nu vram cu btcmfdl da' dupe felul in care ai fost sorprinxa savurandu-ti cofeaua e mai mult decat evident ce anume vra ei cu noi


Citat:
sis iona textile mele mereu e sckimbate mey asta e sfat crek pentru tine

lasa sistera sunflower k a facut si ea un pas inainte a trecut de la vise la imajinatie iaca
Citat:
se stie cine iaste printesa preferita a lu baetii noastri

mey sistera iona noi atata ti rugam sa nu ti mai folosexti de menunanta noastra imajine k sa-ti faci reclama la fotomodeii aia k daca astia e singurii pi care mai poti sa-i prinzi in poze noi nu vrem sa videm si sa stim nemik iti lasam numai tie placerea de a-i admira si etc mai repide preferam sa-i gazduim pe baetii tai pe campiili noastre
si ca sa te lamuresti cine e preferita lu baetii mei iete mey ca nu e totul sa dai buzna cu ceata de petici in casa me si a lu baetii mei k sa crezi apoi ca iasti preferita





Mergi la inceput