Goldie Pants - 48

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

parpalo vreai k sa zici ca colega de sub masa a devinat mai sociabila dupe ce si-a loat jucariile-napoi ??
dexpre axcunderea lu mijloacelor de comunicare ai dreptate crek eeeeeeeeee da' lady tot lady iaste mey poa k sa seveaxa cofeaua ca neste lady endiferent de mijluacele de manuire a servirii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

cadru ales pentru servirea lu cofeaua ar putea sa fie in desert iar duamnile iaste intr-o pauza de filmari a lu vedeou cu dok de acilea se esplikeaza di ce personaja din dreapta sus e asea de ganditoare crek pana la urma duamna care serveste cofeaua a castigat proba ca duar nu s-a tranxformat snow white in snow black

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

neata sisterile




io acu nu vine nicio idee dexpre foto tocmai am vazut ca acest tanar si-a facut piesa dupe cea a baetului meu iaca cum suna



nu trebe sa zic k melodia lu baetu meu e de departe o masterpiece ca sa nu mai vorbex de interpretare



imediat azi ma gandex si la povestea lu foto despre ceaiul pe plaja, costumatia mea cred ca e fuarte potrivita pffff, nush voi ce faceti cu rokitele alea pe asa vreme insorita de fapt se vede ca doo personaje a luat masa pe post de umbrelutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

.. neatza sisterelor

Citat:
cadru ales pentru servirea lu cofeaua ar putea sa fie in desert iar duamnile iaste intr-o pauza de filmari a lu vedeou cu dok

imposibil pentru ca unile duamne ierau mici copile cu laptic in cescute una iera pi drum si alta nici in plan nu iera

Citat:
ca duar nu s-a tranxformat snow white in snow black

ba da cand sta pra mult la soare...sa nu ma esprimez altufel

www.youtube.com/watch?v=byX4eZ3vcEM&feature=mfu_in_order&list=UL" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna seara sixetrilorrrrrrrrrr sunny dayyyyy

mey sixterilor iasteti di groaza
sis iona se stie inclinatia ta pentru cifre niminea nu a cerut k sa spui anu de nastere si ai dreptate k snow white poa sa sa fak black cand sta prea mult cu uokii-n suare
orisicum io tot zic k duamna servituare a lu cofeaua e personaja din vedeou cu dok
eeeeee lasa mey bad sixetro ca nu puteam k sa aparem in poza cu toate costoamile care le avem

io zic ca duamna servituarea lu cofeaua detine un sicret pi care l-a soptit la fiecare beutoare la oreki cand i-a turnat cofeaua servirea a-nceput de la presonajile de sub masa primile care a si reactionat de altufel personajili de sus de la dreapta la stanga privite inca rumega enformatiili fiecare in felu ei acu trebe dexcoperit care a fost sicretu traxmis



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

sis mj poti k sa zici ce vrai duar nu ti duare gura fiecare intelege si face ce vra
dexpre cine sta cu uokii pe cine las imajinea sa vorbeste

mey sixterelor stiati ca sis cinderella are 2 sistere mai mici?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Buna dimineata

observez ca doo fiinte triseaza prin neesprimarea edeilor dispre foto data. Nu-i nemik, eu continuez...

Am ajuns la personaja nr, 2, dreapta stanga, jos sus.
Ea iaste ranita la pecioare din cauza de mers cu pe campii si pentru ca s-a uitat in alte parti a cazut...rezultatul se poate videa
Privirea ei iaste in cruci oarecum deoarece nu stie ce sa creada despre ce ceteste. Dupe cum se vede, nici nu s-a atins de coffee asa de corioasa a fost sa afle ce scriaza in docomentul din posesie. Ar putea fi si un docoment maxcat...si anume sa coprinda poze cu albumile de famelie ale colejelor si ea sa se prefaca, ca ar ceti. Cred ca face partid separat de colega de sub masa, intrucat pozitia adoptata este de a sta putin mai in spate; si-a creat un spatiu propriu pt a se putea benocla la obectul in posesie, despre care mai fac inca cercetari.



Iscbmcmfdl va dorim merry sunday

P.S. Meeey iona ce previziuni ne faci dispre avansarea volumului personal???? Lisa, mj voi nu v-ati panicat???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

meeeeey fetile io inca imi resuscitez enspiratiunea care e in moarte clinik dupe ce a dat uokii cu previziunili lu iona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna seara sisterileeeeeeeeeee

Citat:
P.S. Meeey iona ce previziuni ne faci dispre avansarea volumului personal???? Lisa, mj voi nu v-ati panicat???

deci, parpalo noi nu avem di ce a ne panica pen'ca never nu vom ajunge cum dorexte iona sa ne vaza din cauza si anume motiv ca pi campiili facem mult sport si astfel putem sa bagam in noi depozite de suits ca repide ardem caloriile
Citat:
eeeeee lasa mey bad sixetro ca nu puteam k sa aparem in poza cu toate costoamile care le avem

nici nu ti-am cerut sa apari cu toate care le ai io la asa ceva ma gandeam


in ce priveste storili lu foto o vaz ca cum ar fi o tentativa de curs in care snow-white incearca sa ne invete cum sa fim/devenim neste lady (se stie ca dansa poseda kiar si deploma )
acu nush ezact ce preda acolo dioarece personaja jasmine o observez k mai are putin si intra cu tot cu cofeaua sub masa alaturi di colejele care reactia lu lor arata clar una din doo:
1.ori nu vre sa fie lady
2.ori vra ca sa fie, da nu asa cum li prezinta duamna profisoara motiv pentru care, belle s-a decis sa studieste singura okile cascate cat cepile ne arata interesu deosebit pi care il arata suportului de curs
personaja aurora nu o vad f atenta la curs de aia nu e afectata de ce i se preda mai repide o interesete cafeaua ce i se serveste iar cinderella ori e socata ori e cu mintile aiurea pi campii si nu a procesat informatiili furnizate de profisoara in cauza care iaste destul de nedumerita de reactia lu ilevile lu ei si pare sa-si pregateste o alta strategie de abordare a lu tematica cursului

pffffffffff, iete cum mai aflez si io ce canta jlo asa cevaaaaaaaa



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata sixetrilor



io nu vrau k sa trisez dexpre poza poa sa fie cu exceptarea lu unile pesonaje o poza di congrex

bad sixetra eeeeeeeeee nu am stiut k conosti toate costoamile mele formoasa poza nemik nu am a zice decat poate k unile e pra acoperite poate k sa nu se topeste la suare??
sis parpal pi jenukile mele ar putea k sa fie topping la asta nu te gandisi???
sis iona nu mai pune acilea poze orate tine-le pe plasmile tali


Mergi la inceput