Goldie Pants - 48

Goldie Pants - 48 | Autor: FanClubMJ

Link direct la acest mesaj

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

LMA pt baba lu iona sa fie sunny si happy ca sa aiba sixtera iona tot anul asa





www.youtube.com/watch?v=-7vkeY5y_sI" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson


www.abc-whoisit.blogspot.com" target="_blank">Never can say goodbye...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna sisterile

multumesc de ziua babaaleasa iaste si sunny si happy si ...asa sa fie tot anu




www.youtube.com/watch?v=v_oC5FE5cxs" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:


buna sisterileeee bine ne-am regasit in noul apartament cu voi si cu baetii vostri
sixtera iona fuarte fromoasa zi-baba ai avut iar io maxim bine m-am inteles cu soarile lu sistera mj nici agresiv tare, nici bland maxim nu a fost numa bun pentru vremili astea
Citat:
meeeeey in afara de concertile private a li lu BADio la alte BAD concerte nu am fost iar trecou iaste raxpunsu la marea dilema a lu BAD rexpectiv "Who's bad?" el insixta k sa il port k ii place mult atunci cand pfffffffff iar vorbex pra mult

eeeeeee mey sistera mj noi stim k tu mereu la toate concertili lu BAD si lu toti baetii mei iasti prezanta in primul rand cu uokii cascati maxim vizibil marcata de fromosetea si talentu lu lor da' habar nu stii ca baetu meu never nu e in dilema iaca ia de te covinge singura dak stie raspunsu la intrebare or ba



ah, si daca suxtii ca baetu meu insisteaza k neaparat sa porti trecoul nu poate decat sa ma bucureze mey in skimb baetii tai insisteaza k io sa port costumu N

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

pffffffff iete poftim, l-am rugat pi BAD sa te strige si sa te mai cadorisim cu un www.tshirt-town.com/uploads/products/auto/1296_8_navy.jpg" target="_blank">trecou k asea fana devotata mai rar intalnim fii pe faza, nu cumva sa ratezi premiul




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna nuaptea sixterileeeeeeeeeee
sis parpal moltumim de dexchiderea lu casa noo
sis iona happy baba's day zioa nu e aleasa e stabelita fix pi criteriili enuntate de bad sixtera
na lasa mey sixtera bad insixteaza iasti maxima cand insixtezi k si marile N pi care l-ai loat in brate nu ai vra k sa aflezi tuate premiili cu care m-a cadorisit Bad si cre ca nici pentru ce merite cat dexpre dilemile si insixtentile lu BAD ce poci k sa zic e multe si e maxim BAD poza pusa de tine e fuarte potrivita BAD kiar vra k sa ma convinge k el e al mai BAD
na lasa tu stai si defileaza in cuostuoamu N k nemik Bad nu e in asta si ruaga-l pi Bad sa ma xtrige in continuare in rest....duar kestii gooooooooood se intampleaza



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neatza sisterilor


Citat:
zioa nu e aleasa e stabelita fix pi criteriili enuntate de bad sixtera

ziu de ieri a fost stabelita prin adunare da mai vreu una si prin scadere dak tot e din 2 cifre data lu ziu meu am dreptu, nu?

ma escuzati de atat da ma parpal stie di ce

www.youtube.com/watch?v=v_oC5FE5cxs" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

iona fix ezact ai ghecit zioa de ieri, la sugestia lu bad sixtera a fost stabelita prin adunare adunarea generala a lu baetii tey nu spui cu cine si/sau prin adunarea lor ca enumerotare rexpectiv reiese k cati baeti ai acu daca facem xcaderea poa sa rezulteze ceva kiar 'ntresant

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna ziua fetileeeee si azi e o baba maxima kiar daca de dimi erau cinshpe grade cu menus
pffff, haidi mey mj sistera conoastem cu totii ca insixtentili e activitatea ta preferata si io nu saman cu tine kiar daca stiu k tu vrai sa fii asa maxima ca mine in costumu N se pot face kestii mult mai interesante da tu n-ai de unde sa stii dak ai ramas duar la stadiu de defilare na, crek asa se esplica ensixtentili tali pe langa baetu meu da daca insisti fromos la baetii tai s-ar pute kiar sa afli si tu k ei asa fromos m-a rugat incat de toate pot k sa le fac mai putin sa le spun nu
BAD never nu insisteaza si pi niminea nu vra sa convinge de nemik k pe cine a vrut a convins demult singura dilema e duar daca sa mai suplimenteze stocurili de premii ca impartala cu darnicie i-a epuizat pe boys in da band si na... e satui si ei de atatea merite merituoase si criterii de premiere

sistera iona la adunarea jenerala s-a stabelit TOT baetii tai o fost maximi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

meeeeeeeeeyyyyyy la mine cuostoamu N e piese veke in garderoba baetii mei ruaga fuarte formos adevarat iaste neste delicati baetii mei k nu vra k sa fie BAD
io nu vrau sa saman cu tine da' daca ai trecut si tu la cuostoamu N cre ca s-ar putea k tu sa sameni cu mine
io sunt insixtenta in unile kestii reconox in ultima vreme cel mai mult enisistez k sa ii raxpund lu bad la xtrigari daca ma premiaza si nu imi plateste datorii nemik nu mai trebe spus

dexpre xcadere baetii lu iona zice k vra k sa se scada di pe listile ei ca vra pi campiili de sunflower si cu butterflies zburdalnici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

bad sixteroooooo, ti-am pus pi pareti o colectie de premii di la bad k sa stii pi unde si-a perdut stelile de la centura

Mergi la inceput