Recomand Prof Dr. Gherghina Ioan

Recomand Prof Dr. Gherghina Ioan | Autor: raluca2309

Link direct la acest mesaj

Buna seara,
As vrea sa multumesc in primul rand Dlui Profesor Dr. Gherghina Ioan.
Copilul meu a fost internat timp de o saptamana in spital cu varsaturi si greturi, nu manca., medicii mi-au spus ca are cancer l-au investigat, i-au facut tot felul de analize si nu au descoperit nimic.
Datorita Profesorului Gherghina Ioan de la spitalul IOMC- copilul meu este sanatos si s-a recuperat imediat. Acest minat doctor m-a trimis cu copilul la Clinica saha Medical, sector 2, unde mai activeaza, i-a facut o serie de analize, printre care si Patogenii respiratori- rezultatul analizei a durat o zi- surprinzator- la celelalte laboratoare imi adeau rezultatul in 14 zile, si i-a descoperit infectie cu virusul Influenza. Datorita acestui medic care l-a tratatpe baietelul meu si acestui laborator minunat din clinica SAHA MEDICAL, situata in sectorul 2, precum si a colectivului profesionist de aici copilul meu este sanatos, mananca, se joaca si Surprinzator nu are cancer. Va dati seama ce am simtit eu cand am auzit decizia medicilor??? EROARE UMANA
Mii de multumiri Dlui profesor Dr. Gherghina ioan si RECOMAND cu incredere pe acest doctor.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns julia23 spune:

Asta e cumva reclama?
Ce chestie,peste tot iti dadeau rezultatul in 14 zile,in aceasta clinica in aceasi zi,uite asa mai aflam si noi de cate o clinica "minunata"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meryrall spune:

in primul rand vreau sa mentionez juliei23 ca nici macar nu stie despre ce este vorba (1 zi = 24 h)- un termen care este sacru pentru sanatatea unui copil!!!!!.
Intr-adevar laboratorul din Clinica saha Medical da rezultatele patogenilor respiratori in 24 h = 1 zi. Tin sa le multumesc colectivului de acolo si Prof gherghina ioan ca mi-a facut bine copilasul. A fost diagnosticat cu virusul influenza A- un virus care a afectat foarte mult sanatatea copilului meu. Dupa descoperirea virusului, Prof Gherghina a administrat un tratament si copilul meu este acum ca si ceilalti- jucausi, mancaciosi!!!

PS: Chiar se scriu lucruri adevarate despre clinica Saha , iar preturile sunt acceptabile.

Chiar recomand cu incredere-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pinkie_pie spune:

Ce chestie! Sunteti doi useri sau unul singur, ca nu mai pricep nimic!
Daca n-ar fi de-a dreptul penibil poate mi s-ar parea amuzant.
Nenea profesor doctor, poate exista alte modalitati sa va faceti reclama, sunteti de-a dreptul jenant!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Ce tare! Brusc avem doi useri nou-veniti multumiti si care aduc osanale aceleasi clinici.

Poate primul user care a deschis subiectul ne explica cum un copil cu varsaturi si inapetenta a fost diagnisticat cu cancer. Fara analize fara nimic, s-au trezit doctorii aia sa puna diagnostic "cancer" unui copil.

In speranta ca nu apare al treilea user nou-venit entuziasmat de aceeasi clinica sa ma lamureasca cum sta treaba va urez o zi buna.

Mergi la inceput