Masina de spalat vase Beko

Masina de spalat vase Beko | Autor: AlinaEmi

Link direct la acest mesaj

Buna,
As vrea sa-mi cumpar o masina de spalat vase de la Beko pt. ca am inteles ca au un bun raport calitate / pret.
Totusi pe net sunt foarte multe modele de la Beko si am reusit sa ametesc de tot... nu am reusit sa le gasesesc undeva centralizat ca sa le pot compara caracteristicile.

Stie cineva in ce magazin m-as putea duce sa vad la fata locului mai multe modele Beko si eventual sa-mi prezinte un vanzator diferentele dintre modele ca sa nu mai bantui eu aiurea pe net si sa ma uit ca mata-n calendar ??

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Se gasesc in magazinele Domo...si eu intentionez sa achizitionez una..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlinaEmi spune:

Ai gasit, ai luat ? ceva recomandari ? eu n-am reusit sa ajung...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebemouse spune:

buna..eu am masina de vase beko de 2 ani..6510..sunt super multumita de ea..spor la cumparat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lari_ruseti spune:

Buna.
Daca iti mai este de folos raspunsul, iti spun ca si eu am masina de spalat vase Beko, este de 12 seturi sunt ff multumita de ea. Este cea manuala, nu am gasit atunci digitala sau cu afisaj electronic. Oricum, e setata pe un anumit program pe care il folosesc cel mai des.
O iubesc la nebunie.
Ma salveaza in fiecare zi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns i.xell spune:

Buna, daca nu am raspuns cam tarziu:

Beko 12 seturi, achizitionata la pretul de 1099ron, ff silentioasa si ff harnica. Pana acum nu am avut probleme cu ea, nu am spart nimic(am citit pe forum ca au fost cazuri), spala f bine si cu pastile no name.
Eu o recomand.

Mergi la inceput