La fix! Masina de spalat Samsung?

La fix! Masina de spalat Samsung? | Autor: ILoey

Link direct la acest mesaj

Mama ce la fix a venit ideea cu evaluri de produse!

Mie chiar mi s-a stricat masina de spalat! De 4 saptamani spal de mana iar sotu se tot freaca pe site-uri ca sa vedem ca sa alegem. Nu mai suport! Vreau sa comand eu una online si gata!

Am vazut ca in oferta la Domo este Masina de spalat www.domo.ro/Electrocasnice/Masini_spalat_&_Uscatoare/Masini_de_spalat_SLIM_-_incarcare_frontala/Samsung/Masina_de_spalat_Samsung_WF8500NMW8?utm_source=index_domo&utm_medium=promo_big&utm_campaign=promo_catalog_24feb11" target="_blank">Samsung WF8500NMW8

Acum nu stiu ce sa zic? Vad ca acum Samsung fac si masini de spalat. Voi ce parere aveti. Mai are cineva o masina de spalat Samsung? Poate chiar asta? Personal eu m-as indrepta catre o marca germana dar pretul este f. bun. la ce poate sa faca....

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Mama mea are masina Samsung de vreo 4 ani. e ff multumita de ea. nu imi dau seama daca asta din oferta de la Domo e aceeasi - ea are un una slim.

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Si mama tot Samsung, luata de curand, cred ca maxim 2 luni, tot de la Domo. se declara fff multimta de ea.

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

Daca va fi sa te infierbanti, infierbanta-te la soare.
Daca va fi sa inseli, inseala-ti stomacul.
Daca va fi sa plangi, plange de bucurie.
Daca va fi sa minti, minte in privinta varstei tale.
Daca va fi sa furi, fura o sarutare.
Daca va fi sa pierzi, pierde-ti frica.
Daca va fi sa simti foame, simte foame de iubire.
Daca va fi sa doresti sa fii fericit, doreste-ti in fiecare zi...”
Pablo Neruda.


sa il ajutam pe Bibi


Faceti shopping- ajutati copii speciali


Poze Mos Craciun DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILoey spune:

Sotul meu spune: "lui maicata i-as lua tot Samsung dar noi ne luam Bosch!?!? Da mai lasa-ma sa ma mai documentez cateva zile" .

Eu cred ca nu-l mai astept si o comand pe asta. Ca doar nu spala el! Mai am o intrebare: lulu/roxana: stiti cat de zgomotoasa este? s-au plans mamele voastre de acest aspect?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

eu zic nu la samsung,uita-te la daewoo,cam aceeasi bani,dar o masina originala made in korea....scuze de mesajul telegrafic,dar scriu de pe mobi....eventual intru mai pe seara pt. mai multe detalii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Io zic sa te iei dupa ce spune kokyi! Stie ce vb! Lucreaza in bransa.

Legat de masini de spalat: eu am Arctic de 7 ani si sunt super multumita de ea, niciodata nu a dat rateuri. Mama are Whirlpool, cam de 10-11 ani, la fel merge: ca in prima zi, multumita-multumita, client perfect satisfacut! Ambele masini sunt cu incarcare orizontala, ce-i drept a mea este un pic mai galagioasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns memo3nov spune:

Am avut un samsung si l-am folosit zece ani,fara probleme,am dus-o la casa bunicii unde functioneaza la fel de bine.Acum am cumparat tot un samsung cu spalare cu ioni de ag,sunt foarte multumita.Succes in alegere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Maica-mea are un Samsung luat acum 5 ani, din aia cu nano particule de AG si merge brici si acum. Unde mai pui ca stoarce de 10 ori mai binde decat fitzosenia mea de masina Indesit pe care am dat o groaza de bani. E frumoasa si buna si a mea, nu zic, dar a ei o depaseste clar.

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adita spune:

dar beko e buna de ceva?am gasit una care ma incanta din descriere, dar nu cunosc pe nimeni care sa aibe, sa vad cat e de multumit(a)

mamica de sase copilasi :Sofian (19 sept. 2011),Nicolae (15 oct. 2009), Stefan (18 ian. 2007), Nectarie Ioan (5 ian. 2005), Elena (21 mai 2003)si Antim (27 sept. 2001)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Mama are masina Samsung de vreo 5 ani si eu cam de doi. nci o problema cu ele, spala si storc foarte bine, au programe multe si variate. A noastre sunt cu capace argintii, incarcare orizontala.

Ani de Stefana (23.01.2008)

Daca va plac pozele mele, un vot va rog www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=22" target="_blank">pui1 si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=22" target="_blank">pui2

Portocale pentru Mos Nicolae

ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii

Mergi la inceput