Dr homeopat bucuresti

Dr homeopat bucuresti | Autor: miha.rod

Link direct la acest mesaj

Buna.Imi poate recomanda cineva un dr homoepat din bucuresti.Fetita are 1an jumate si a fost diagnosticata cu sinuzita de catre pediatra.Dr orl-ist a spus ca la varsta eu nu exista sinusuri deci e imposibila ac boala....eu sunt total confuza.Problema e ca are mucisori de aproape 1 an si nu cedeaza cu nici un siropel/tratament.
Multumesc anticipat

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bebeaca spune:

Dr Radu Naghiu,e un homeopat ff bun.
0722 608 784
E nr personal al dansului.
Ar putea fi o alergie la micuta ta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

Dr. Naghiu este neuro-psihiatru, nu orl-ist.
Pentru pb ta ar fi recomandat sa gasesti un medic generalist, cu competenta in homeopatie.
Un alergolog nu are ce sa spuna in acest moment.

www.dropshots.com/asteryaro7" target="_blank">(PHOTO)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha.rod spune:

Ms mult de raspuns.Am dat o cautare pe goofle despre dr naghiu si am aflat ca e f bun pe probl de autism.Poate mai este cineva care a incercat alti dr homeopati.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisam102 spune:

Eu am fost la dr. Dumitrescu Ioan. Dupa indelungi tratamente cu antibiotice am avut unele probleme cu sistemul imunitar. Nu prea credeam in povesti cu plante dar problema mea a trecut in nici doua luni.
Avea un cabinet la Centrul National de acupunctura si homeopatie si acest nr 0744.556.497 dar nu stiu daca mai este valabil. Eu am fost acum vreo 5 ani.
La inceput am crezut ca ori e beat ori e drogat dar nu te lasa indusa in eroare de aspectul lui usor neglijent e un dr f bun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebeaca spune:

Imi cer scuze,am crezut ca daca e homeopat le stie pe toate,nu ca ar avea la baza neaparat specializarea de neuro-psihiatru,orl etc.Inca odata scuze,dar poate alti parinti vor avea nevoie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlinaEmi spune:

Noi mergem la Naturalia. Se asteapta mult, asistentele nu-s tocmai dragute dar medicii sunt f buni si tratamentele la fel. Acolo am fost si eu cand eram copil, acolo l-am dus si pe pui si pana acum ei ne-au ajutat f mult. Ii recomand cu caldura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaraluca spune:

Dr. Pediatru si Homeopat Simona Andrei are cabinet in policlinica Cetatea Histria din Drumul Taberei. Blanda, buna, draguta, cu rabdare.
Pe noi ne-a ajutat foarte mult. Daca vrei nr telefon da-mi PM.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha.rod spune:

Ms mult de raspunsuri.
Anaraluca am incercat sa trimit pm dar nu merge.Ori nu ma pricep eu, ori am setat ceva gresit la profil.As fi interesata de dr andrei...poate poti sa imi dai mai multe detalii.ms

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns theo_2004 spune:

anaraluca, ma intereseaza si pe mine datele de contact ale Simonei Andrei de la pol Cet Histria

multumesc

mami de theo (7.11.2004)
"o zi in care nu ai ras este o zi pierduta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamimoni spune:

http://acest topic este si pe site-ul Desprecopii/clinici/cmi-dr-andrei-simona-mihaela-pediatrie-echografie-generala-homeopatie_2215

Mergi la inceput