Donatii umanitare

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bluekidoo spune:

Buna seara mamici

Am un baietel in bloc tare dulce, dar care s-a nascut prematur si cu probleme de sanatate.. Parintii lui au tot fost pe la medic si au facut tratamente dar se pare ca problemele sunt mai multe decat se stia.. Are nevoie de tratamente si analize in strainatate, dar pentru asta ii trebuie 4000 euro.. Daca doriti sa ii ajutati, puteti dona aici http://donatii.royaldeals.ro/ minim 1 Euro
Mai multe detalii despre copil, tratamente si probleme de sanatate, gasiti tot pe link

O seara buna va doresc si copii sanatosi!



Nunta 12.05.2007


Carmen mami de Tanya Ioana 05.03.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Chiar ca e dulce, si fetita Alesia.........
Of Doamne ce bine ar fi sa nu mai se nasca copilasi cu probleme.Sanatate multa!Sper sa se stranga banutii, din pacate ei rezolva multe in zilele noastre, dar nu totul......
Ai putea daca doresti sa te implici mai mult si poti ,sa incerci sa faci caz umanitar cu Edy, Alesia, poate se aproba, suma nu e f mare care ar putea sa le rezolve problemele
Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

Buna,

vreau sa donez unui bebelush din Bucuresti un scaunel de masa (nu stiu ce marca e) si un body de iarna de culoare albastra pentru copilasi de o luna sau doua.

cei interesati va rog sa imi scrieti la adresa desiree7000@yahoo.com

astept raspuns

Alina



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Rog sa se inchida subiectul,acum am vazut ca s-a discutat f mult aici si nu este cazul pentru ca exista deja un subiect de donatii.
Multumesc

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Mergi la inceput