Bazar umanitar (60)

Bazar umanitar (60) | Autor: alexandrina

Link direct la acest mesaj




NOUL BAZAR IL GASITI AICI

Cazurile umanitare

Regulamentul

Lista neagra

Lista de dorinte

Ce dorim de la site...

Rapoarte

Moderatori site bazar: ADMIN, anda08 si Laura25

In cazul in care doriti sa donati produse(in stare buna sau foarte buna) pentru bazar, insa nu va puteti ocupa de distribuirea lor, va rugam sa luati legatura cu una din persoanele dispuse sa preia produse, in functie de cazul pentru care doriti sa le donati.

LISTA CU PERSOANELE DISPUSE SA PREIA PRODUSE:

pentru Alexia: sabina.p

pentru Alexandru Halapeti: dianaalex

pentru Bogdan: Dodo-pui

pentru David: Leditia

pentru Ema: mari_paun

pentru Ionela: mikaeela

pentru Mihai: Mihaela77O

pentru Robi: Laura25

pentru Marius Andrei: ancadragoman

pentru Raul:claudia.andrici

pentru toate cazurile/ distribuitorul alege: ducky, kid




Cap. 1, Cap. 2, Cap. 3, Cap. 4, Cap. 5, Cap. 6, Cap. 7, Cap. 8, Cap. 9, Cap. 10, Cap. 11, Cap. 12, Cap. 13, Cap. 14, Cap. 15, Cap. 16, Cap. 17, Cap. 18, Cap. 19, Cap. 20, Cap. 21, Cap. 22, Cap. 23, Cap. 24, Cap. 25, Cap. 26, Cap. 27, Cap. 28, Cap. 29, Cap. 30, Cap. 31, Cap. 32, Cap. 33, Cap. 34, Cap. 35, Cap. 36, Cap. 37, Cap. 38, Cap. 39, Cap. 40, Cap. 41, Cap. 42, Cap. 43, Cap. 44, Cap. 45, Cap. 46, Cap. 47, Cap. 48, Cap. 49, Cap. 50, Cap. 51, Cap. 52, Cap. 53, Cap. 54, Cap. 55,Cap. 56, Cap. 57, Cap.58, Cap. 59

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Scrisesem dincolo si cineva mi-a inchis usa in nas
Alexandrina nici nu am stiut ca ai fost plecata,dar bine ai revenit.
Am vorbit azi cu Miha,e mult mai bine,mai linistita.Cum zicea si Dodo,au fost la controlul chirurgical aseara la 12,insa din ce mi-a zis Miha,nu prea a inteles termenii medicali.Ea ar fi inteles ca e un hematom format pe undeva si ca de acolo ar sangera.Nu stie nici ea exact daca asta are asa ca nu as vrea sa va induc in eroare.
Am incredere ca vor fi bine si ma rog sa ajunga acasa sanatoase.

POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar umanitar pt David si alti copilasi speciali!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

la multi ani,Yolanda de Rhyanna,sa-ti dea dumnezeu sanatate si mult noroc!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana l spune:

Am pus si eu azi niste banuti pentru Ionela. M-am mai linistit putin cidn am citit azi noutatile. Sincer, nu stiu de unde am inteles eu ca e in stare foarte grava. Probabil ca, conectarea la aparate pe mine m-a dus cu gindul al ventilatie mecanica si la ce e mai rau. Sa dea Domnul sa se insanatoseasca repede.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia.andrici spune:

Buna am pus azi colete pt
matilda33
donna79
dicirstea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaiulia spune:

Cu intarziere Raul! Sa te faci bine si sa-i bucuri pe toti cei dragi.
Am citit si despre Ionela ca e mai bine. Tare ma buucr ca a trecut pericolul si le doresc sa ajunga repede acasa.
Cand pot sa ies din casa o sa pun si eu niste banuti pentru ele. Am si o mica datorie de la bazar si o sa mai adaug ceva. Dar momentan sunt tintuita la pat cu febra spre 40 si o stare groaznica. Nu credeam sa-mi puna capac o viroza. Andrei e la bunici, in ideea de a-l proteja macar pe ultima suta de metri, dar din pacate azi noapte a facut si el febra, dar din ce imi spune la tel e bine. A fost foarte scumpel azi cand mi-a zis: "mami, eu ma descurc, nu veni la mine, stai acasa sa te faci bine". Am sunat cred ca din ora in ora si de zece ori m-am hotarat sa ma duc la el si m-am razgandit.
Scuze ca m-am descarcat aici, unde sunt probleme mult mai grave decat ale mele. Dar e cumplit sa fiu singura acasa in starea asta, ma chinui cate o ora sa ma ridic din pat sa-mi iau un ceai sau un antitermic.
Si realizez cat trebuie sa se chinuie bietii puiuti bolnavi. Mie adult si imi vine sa ma urc pe pereti.


Mamica de David Andrei 10 iunie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

pt ca n-am somn,bantui pe DC...

dragele mele,sunt de parere ca nu trebuie sa va cereti scuze de fiecare data cand va spuenti si voi problemele,pana la urma suntem ca intr-o familie si fiecare are problemele lui mai grave sau mai putin grave!

si pt ca este trecut de 12 noaptea,vreau sa fac o urare,caci avem o sarbatorita:

la multi ani,EVA de alex_andra,sa-ti dea Dumnezeu tot binele din lume si sa-ti bucuri parintii!!!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

La Multi Ani Eva de alex-andra sa cresti mare sa fii sanatoasa si sa le aduci numai bucurii celor dragi. Alex-andra sa iti creasca fetita si sa te bucuri de ea.

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana l spune:

La multi ani , Eva !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

EVA YOLANDA

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Buna dimineata si bine v-am gasit mai vesele... sanatate maxima la toti bolnaviorii si bolnavioarele si tuturor sarbatoritelor si sarbatoritilor...

Va urez o zi minunata si fug la ale mele!



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput