*LMA - Ghiocei de martie aprilie 2006 !* (2)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinaalex spune:

CRACIUN FERICIT va uram din suflet la toti ghioceii!


DELIA, felicitari!!! cel mai frumos cadou!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

LA MULTI ANI si BUN GASIT in noul an2012!
Iar vin cu vesti surprinzatoare: am 2 buburuze in burtic.ieri am vazut cele 2 inimioare,avem 10 saptamani.....Eu si Sam vrem cu disperare macar o fetita....Rudy vrea neaparat macar un frate,lui i plac baietii....si vrea sa fie frate mai mare de baieti ca sa joace fotbal si karate cu ei,asa mi-a zis.Eu sunt oleaca socata....oleaca bine adica,tai,deci stim cine nu va mai avea timp sa-si traga sufletul cu 2 bebei,copil in clasa ....Va fi nevoie sa intrerup scoala un an caci nu ma vad facand fata dar partea buna e ca voi avea timp sa ma bucur de prunci si sa-mi tihneasca bebelusia lor.DOAMNE AJUTA sa fie totul bine pana la capat!

Ma simt asa,nu am dormit deloc si e aproape 3dimineatza la mine dar bucuria de imi va da bucuria si puterea sa-i multumesc celui de sus pentru asa dar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

felicitari , Delia!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaalex spune:

DELIA felicitari!
Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Ceau!

La multi ani fericiti! Un an bun si prosper!

Noi am inceput anul cam bulversati...Cred ca o sa ne mutam din Timisoara in primavara...asa ca nu stiu nimic nici unde vom sta, nici unde o sa facem clasa 0...Se pare ca la Bucuresti...dar nu e nimic sigur!

Delia felicitari! Doamne ajuta sa fie totul ok! Sa ai grija de tine si de bebelusi...sa va dea Doamne Doamne si fetita! :)

La multi ani mamicilor ca se sarbatoresc luna asta!

Va pupam!

Mihaela&Cristi si Eli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_fer spune:

Buna seara,

Nimeni ....???

Vroiam sa intreb mamicile din tara ce fac cu ghioceii? Clasa intai sau pregatitoare( clasa 0)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

MULTUMIM ENORM DE MULT pentru gandurile bune.Deja avem 14 saptamani...si ne zise nenea doctorul ca e convins ca un bebe e FETITA!!!.Sa mai spun cat sunt de fericita?Eu si tati suntem deja in al 200-lea cer....iar acum mai ramane de vazut daca celalalt e baietel caci Rudy nu inceteaza a spune in toate partile si si neintrebat ca el vrea FRATIOR ...!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Bravos Delia!

Ce fain ati impacat voi si capra si varza ...doi dintr-o lovitura...

Pana la urma noi ne mutam...dar nu la Bucuresti, ci in uk...L-am amenintat pe sot ca mai facem un bebe daca ma plictisesc

La multi ani ghioceilor care au implinit deja cei 6 anisori! Petreceri frumoase! Bafta la scoala din toamna! :)

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

MIHAELA,Bafta maxima cu mutatul!!!!! Acomodare usoara va doresc!!!
Noi am implinit 6 anisori si suntem tare mandri de noua varsta.Rudy repeta intr-una ca se simte tare si puternic de cand are 6 ani.E haios tare de tot!!!
LA MULTI ANI tuturor GHIOCEILOR de 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Ceau!


La multi ani doamnelor si domnisoarelor! Va imaginati cum ar arata totul fara noi?...We rule! :)

Va pup!

Mergi la inceput