Nasici de 2011

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns uta_ciun spune:

Citat:


dar ce scoruri au???

Claudia, mamica de puiutz Clara Maria cu falcutze incluse (27.01.2009) si broscutza Eliza Violeta (16.11.2010).


da, chiar, ce preturi mai sunt? si cum as putea comanda din afara, trebuie facuta comanda?, au toate modelele in magazin (bucuresti?), cu cat timp inainte....probabil ca vom fi in tara cel mult 2 saptamani in care trebuie sa ajungem acasa si la mine si la sot (in zone diferite ale tarii) plus la bucuresti pt nunta

uita asta ma intereseaza in mod special
http://www.venusbridal.ro/detalii/739/rochie_seara.html


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Andra prima rochie e tare frumoasa, desi trebuie sani acolo, iar eu........
Si www.venusbridal.ro//detalii/1214/rochie_de_seara.html" target="_blank">asta e draguta. , sau www.venusbridal.ro//detalii/1220/rochie_de_seara.html" target="_blank">asta. Dar nu vad preturile......



www.curcubeucuochialbastri.blogspot.com/" target="_blank">curcubeu cu ochi albastri - blog
Printesa noastra a crescut !!!03.IAN.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Pentru a afla pretul unei rochii sunati la nr de la contact si spuneti codul rochiei ei va vor spune pretul daca o au sau nu pe stoc etc.Ei sunt distribuitori si pretul de la ei este aproape la jumatate fata de cel din magazinele unde le distribuie.Din cate stiu eu ultima data se mutasera la Campina parca sper sa nu ma insel,oricum asta nu m-a impiedicat sa-mi comand o rochie prin telefon

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Citat:
citat din mesajul lui CADIA

Citat:
citat din mesajul lui ralualexandrei

Oricum ai de unde alege de pe site ,eu am luat multe rochii de la ei si am fost foarte multumita atat de material cat si de croiala,ma rog ,sunt preferatii mei .


dar ce scoruri au???

Claudia, mamica de puiutz Clara Maria cu falcutze incluse (27.01.2009) si broscutza Eliza Violeta (16.11.2010).


Rochia neagra cea din prima poza a fost cea mai scumpa rochie pe care o aveau si a costat 1400lei asta si pt ca tot corsetul are pietricele de diverse marimi cusute de mana.
Mi-a caut cu tronc si am cumparat-o,daca mireasa nu mi-am permis sa-mi iau ce vreau,am facut-o ca nasa.

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

buna fete!
eu voi avea nevoie de doua costumatii, una pt cununie civila si biserica si alta pt restaurant.

pe masa, ma stabilit de comun acord cu finii ca vom inchina 500 E, e criza si atat se poate(cu eforturi si atat).



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

am gasit o rochie www.karena.ro/galerie-poze/rochii-de-seara/sposa-dell-amore/tip-decolteu/drept/culoare/maro/sposa-dell-amore-model-4122" target="_blank">asa, am sunat, am intrebat:nu se mai fabrica, insa preturile variaza intre 400-800 euro...prea multi bani!

insa modelul mi-a placut la nebunie



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Dupa auzite, se spune ca rochia nasei ar trebui sa intruneasca cateva aspecte esentiale. Culorile potrivite unei rochii de nasa vor fi intotdeauna visiniu, rosu, mov, negru, negru cu alb, argintiu, auriu. Exclus alb sau crem. Uni-ul este mult mai elegant, pe cand imprimeul este modern si indraznet. In biserica, este recomandat ca nasa sa poarte umerii acoperiti. La petrecere e libera sa faca ce vrea! Lungimea rochiei nasei trebuie sa fie aproximativ egala cu lungimea rochiei de mireasa. Asadar, daca mireasa are rochie lunga, nasa nu poate avea rochie scurta.



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

My_Lady e frumoasa rochia , dar prea scumpa.Tinand cont ca o porti o data, sau cel mult de 2 ori.

Si eu auzisem ca anul trecut (2010) o pereche de nasi dadea 500 euro, sper ca anul acesta sa nu se schimbe prea mult. Mai ales ca noi vom fi 4 perechi de nasi.
E mai greu pt. cei care sunt singurii nasi de la nunta, cam au de scos ceva banuti din buzunare........plus plata pt.furatul miresei, furatul pantofului...si alte obiceiuri.



www.curcubeucuochialbastri.blogspot.com/" target="_blank">curcubeu cu ochi albastri - blog
Printesa noastra a crescut !!!03.IAN.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daconst spune:

Vad ca se animeaza subiectul cu nasici.
De preturi am auzit si eu ca intre 500 si 1000 de euro ar cam fi,In functie de oras,meniu,fitze.

La rochii ma gandeam la asa ceva:

http://biensavvy.ro/PozeCollectii/La%20Sposa%20Cocktail%202009/rochie_cocktail_18_a.jpg

Oare se oarta asa ceva in Ro?ca si eu sunt plecata de mult si nu mai am idee cam care mai e moda.

www.flickr.com/photos/9613794@N05/" target="_blank"> Lucas Paul(18.01.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:




mie imi place!



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput