Ati auzit de Gradinita Kogaion din Parcul Tineretu

Ati auzit de Gradinita Kogaion din Parcul Tineretu | Autor: tomdin

Link direct la acest mesaj

Trecand prin parc, cu fetita mea, am vazut aceasta gradinita. A mai auzit cineva de ea? Cum sunt educatoarele, cum e spatiul? Am vazut ca au taxe acceptabile.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ciresica5 spune:

Este o gradinita noua care, fiind la inceput, are in prezent un numar mic de copii inscrisi. Mai multe nu stiu, dar m-ar interesa tare mult daca as afla informatii in plus.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomdin spune:

Buna. Am fost la aceasta gradinita si m-a incantat foarte mult spatiul, sali mari spatioase, luminoase, educatoarele fff dragute. M-au impresionat panourile de la intrare unde se afiseaza tot ce lucreaza copiii. Eu am dus-o pe cea mica. Este la grupa baby. Poate devenim colege...cine stie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

pe net arata foarte bine dar pretul mi se pare exagerat 1125 ptr programul cu pranz inclus??? e mult

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

este absolut EXAGERAT pretul!!! desi vad in primul post ca pt cineva acest pret este "acceptabil".
in aceeasi zona, am gasit alte gradinite ( chiar daca nu asa mari si fitzoase sedii pe dinafara !), cu pranz inclus, 600-700 ron!




Everything is hard before becoming easy...[/size=1]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana1968 spune:

Subscriu si eu la ce au scris Bulinuta si Eseea.
Preturi exaerate! Sunt radinite care la 1100 au doua limbi straine incluse in pret, de ex.
Prefer o radi mai micuta si mai intima, poate mai putin dotata dar cu oferta educationala deosebita, curatenie si draoste din partea educatoarelor. Si am asit. Si e mai ieftina!!!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

diana spune-mi si mie te rog numele gradinitei si ceva mai multe detalii, eventual pe PM...multumesc frumos

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomdin spune:

Buna. Pana sa ne hotaram la aceasta gradinita, am fost si am vizitat mule gradi din zona...Preturi ok, unele mai mari altele mai mici, decat la Kogaion, dar conditiile nici nu se compara. Asta este alegerea si parerea mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

eu nu am vazut niciunde un pret atat de mare pentru programul cu pranz inclus...si am vazut cam 20 de gradi...deci...

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomdin spune:

Recunosc, pe mine nu m-a interesat programul cu pranz inclus, decat cel lung, care mi se pare ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

si eu am remarcat gradinita aceasta... Ca avantaje gasesc: locatia, in inima parcului, locul de joaca generos, dotarile din imediata vecinatate (bazin de inot, teren de tenis), optionale diverse. Ca dezavantaj la prima vedere: PRETUL! Cu toate activitatile incluse gasesc acceptabil maxim 7 milioane program scurt, respectiv 10 program lung.

Mergi la inceput