imuno Royal junior

imuno Royal junior | Autor: nicavica

Link direct la acest mesaj

baietelul meu(2.7ani) are varicela(12zile),si avand in vedere ca va reincepe cresa(prin februarie),as vrea sa-i dau imuno royal junior(capsule ,as prefera ca sa nu-l innebunesc de 2 ori pe zi cu sirop).voi ati dat capsule la aceasta varsta?ati administrat acest produs?dupa varicela,sist imunitar e f sensibil,si din aceasta cauza vreau sa-i dau aceste capsule.am vb cu drita de fam,si mi-a spus ca-s foarte bune.voi ce stiti?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roli25 spune:

Numai sirop le-am dat, cu rezultate f bune. Daca-i dai pastile risti s-o scuipe.


Roli mami de Andrei (16 ianuarie 2008) si Marc (9 iunie 2006)



Se zice ca doua lucruri sunt infinite pe lumea asta: universul si prostia umana. În privinta universului, eu înca mai am unele îndoieli. (A.Einstein)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicavica spune:

ai dreptate,dar i-o pot pisa-pastila.el mai ia si ulei de peste,sirop de catina(il bea singurel),si s-ar putea sa mai ia si altele(tratament neurologic).mi-ar fi mai simplu sa-i pisez pastila,i-o pun in seringa cu uleiul de peste...si a scapat de produsele pt imunitate...asa sper.stiu ca pe prospectul capsulelor scrie ca-s peste 3 ani,asta ma nedumerea...

Mergi la inceput