Copilasi din 2002 *84*

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

.........de azi au inceput inscrieri online! sunt 22 locuri. Habar n-am cat timp avem. Probabil cred nu prea mult. La 12 s-a dat startul la inscrieri pe la 13.30 seitul era deja in defectiuni tehnice!!!!! Or fi navalit prea multi???
sunt multe tabere pe diferite teme,dar sunt pe categorii de varste, iar de la 8 ani, nu prea ai ce alege. el a ales asta "Endecke die Tiere des Waldes-descopera animalele padurii. sau inca una cu o turma de lame, America de sud si circ!!!¨

aici ma pot intinde la scris!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

salutare
scriu destul de rar aici insa va citesc
mi-e greu sa scriu despre Ema pt ca e in urma rau fata de copiii de varsta ei si...
in curand Ema implineste 9 ani si fac un bilant...in ultima vreme s-a "ridicat" Ema, insa mai avem de lucru...poate nu va fi niciodata independenta cum imi doresc insa nu pot sa nu fac nimic, continuam terapia cat se poate...
poate ca si fratele ei are o influenta pozitiva
sper ca la vara sa mearga si Ema in tabara, daca o va primii ,pt ca la scoala speciala au intaietate copiii din orfelinate.
voi revenii cu poze de la ziua ei, anul asta mai...simbolic
va pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

La multi ani, Ema!!!
Felicitari Mari! Esti cea mai buna mamica pentru Ema !
Sa fiti sanatoase si fericite alaturi de cei dragi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

La multi ani printesa Ema!!!

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

La multi ani, Ema! Sa fii fericita si sanatoasa! Mami, felicitari! Ai doi copii superbi iar tu esti o mamica foarte puternica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

EMA
Sa cresti mare si sanatoasa!!

W-e frumos sa avem!! Sa scapam de zapada si frig!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

La multi ani, Ema !
Felicitari, Mari !
Va dorim sanatate si Ema sa ajunga, acolo, unde va doriti !

O duminica frumoasa, tuturor !


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

La multi ani Ema (cu intirziere, ca de obicei). Multa sanatate, fericire si sa ai parte de tot ce e mai bun in viata alaturi de cei dragi !
Mira, Bogdan tocmai a fost in tabara la sfirsitul lunii ianuarie. A fost 5 zile la schi, apoi a fost timp de 4 sfarsituri de saptamina tot la schi - plecat vineri dimineata si venit simbata seara. Singur, fara noi. Dar el merge in excursii de o zi de la 4 ani. Prima data a mers intr-o excursie mai lunga cu dormit la aproape 6 ani, in ultimul an de gradinita. Eu cred ca are mare importanta si firea copilului, ca daca nu vrea, nu poti sa-l obligi. Dar daca-si doreste, asa cum e la tine, ar fi bine sa-l lasi. E bine sa inceapa sa-si asume anumite responsabilitati. Si eu am avut (si mai am) inima indoita cind a plecat, dar pentru binele lui l-am lasat... Nu stiu daca sfaturile mele nu sint tardive, sa ne povestesti ce ai hotarit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

La multi ani Ema! Ma bucur mult ca Ema a facut progrese si ii doresc o viata lina!


my deviantArt GalleryUna Pe Zi de Victor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

La multi ani, Sara! Sanatate, succes la scoala si in viata!
Dev, felicitari!

Mergi la inceput