Copilasi din 2002 *84*

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Pfiuu, la Stefan la scoala totul este... nemteste, sa zic asa. Nu am reusit sa ajung niciodata la ziua portilor deschise, insa am trecut prin scoala de fiecare data cand ma duceam la un curs. Liniste deplina! Nici musca nu se auzea! De la nicio clasa! Si cand ii vedeam pe cate unii pe hol, in grup sau singuri, erau cat se poate de linistiti! La ei se vine pana la 8 la scoala, la 8 se incuie usa! Stefan este atent in timpul orelor, insa nu stiu cum ar reactiona in asa harmalaie cum descrieti voi ca este la scolile baietilor...

--------------------------------------------
A venit Craciunul! A trecut Craciunul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

La multi ani fericiti cu sanatate si noroc, Stefan!
Felicitari, Nicoleta!
Ce primeste cadou ?
Ia uite ca fetita prietenei tale s-a nascut cu o zi inainte de ziua lui Stefan! Sa creasca mare si frumoasa!

Gabi, ce bratara cool, tare bine trebuie sa-i stea lui Lili in rockerita! Ce tot atatea zane!

Katty, bravo lui Andrei pentru rezultate !

Mira, cred ca iti dadeai seama acasa ca are o problema daca, intr-adevar, avea. Mai mult ca sigur nu are nimic. O sa se rezolve cu masurile pe care le-ati luat deja, fara psiholog, fara medicamente.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

La multi ani, cu sanatate, Stef!!

Mama lui Stefan, asteptam poze cu sarbatoritul si cu tortul.Chiar mi-ai facut pofta...blat cu fructe...

Mira-toti au cate o perioada din asta.Parerea mea e ca invatatoarea ar trebui sa stimuleze atentia copilului, nu sa ceara interventia parintelui.

Off, iar scriu de o juma de ora mesajul....trebe' sa fug, dar revin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Multumim frumos pentru urari!

Cristina_C, nici nu e greu de ghicit: un Lego cu Razboiul Stelelor. :)

Cristina22, voi mesteri un tort cu piscoturi si ananas... nu sunt eu prea priceputa... sper sa iasa ceva...

--------------------------------------------
A venit Craciunul! A trecut Craciunul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

Nicoleta, voi va sarbatorit azi??????
Pai "La multi ani" Stefan, nicoleta sa-ti trasca baiatul cel mare!
Faceti Party?

Multumesc mult fetelor. Imi da asa un sentimet de siguranta si linistire cand va citesc. cu toate ca eu am incredere in copilul meu, David e un copil bun, sunt sigura ca vom reusi sa trecem cu bine si peste asta.
Offf, Sanzi, si ei au "basteln" la scoala. Vineri dupa masa. Scoala la noi e in spatele casei, dar pentru alti copii care trebuie sa mearga mai bine de jumatate de ora pana la scoala mi se pare o prostie sa vina pentru 1 ora si jumatate ca sa taie si sa lipeasca!!! Ce sa mai spun ca, croseteaza la scoala, da, si baietii David mi-a cerut sa-i cumpar ac de crosetat ca sa croseteze si acasa.

Va doresc o zi minunata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Si care dintre ele (cum ar intreba Robert)?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

La multi ani Stefan!
Nico ce tort ai facut?

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Mira, fii convinsa ca e totul ok!Eu obisnuiesc sa-i amintesc in fiecare dimineata sa fie atent, il mai motivez/stimulez cand e un test/lectie noua etc.
Nici eu nu am timp de DC, mai ales de cand cu facebook-ul.Intru strict la 2002 si scriu vreo 2 ore la un mesaj!

Gabi-are dreptare Sanzi!! Foarte originala ideea cu rockerita.Bineinteles ca vrem poze!!

Afaraaa ningee linistiiit...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Cristina, http://starwars.lego.com/en-us/Products/Emperor+Palpatine's+Shuttle%E2%84%A2/8096.aspx

--------------------------------------------
A venit Craciunul! A trecut Craciunul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Stef-spor la construit

Ma gandeam la David de Mira crosetand.
Andrei, intai de toate ar trebui sa-si lege singur sireturile, apoi, siiigur ii iau andrele

Mergi la inceput