Varicela-Semne de la varicela

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madau spune:

N-am inteles despre ce vorbeati apropo de vaccinuri si recidive. Boala odata facuta da imunitate pe viata. sau ma insel eu? Stiam ca la urmatorul contact cu virusul se poate face Zona Zoster, e practic acelasi virus. Dar in nici un caz varicela de 2 ori. Pt ce mai e necesar vaccinul?

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_lex82 spune:

Si eu as dori un numar de contact si o adresa a Unitatii Medicale din ploiesti unde se fac sedintele laser ...Ms din inima!

Poti trimite PM!sau e-amil la oana_lex82@yahoo.com.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clopoticaroz spune:

Pentru marinav: iti scriu aici datele de contact, imi este mai usor: 0244594547; daca suni vei afla si ce clinica este, nu vreau sa fac reclama nimanui.
Noi am inceput tratamentul, am facut doar doua sedinte pana acum, trebuie sa mergem saptamanal cam de 5-6 ori. Intre timp ne-a mai dat ca tratament Contractubex, o crema cu gel de umplere pentru cicatrici. Mergem in paralel, laser+crema si deja se vad imbunatatiri.
Sper sa se rezolve total pana la sfarsitul tratamentului...
Succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clopoticaroz spune:

Si pentru Oana_lex82 acelasi raspuns

Mergi la inceput