Bb Gabriele e Inger .

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lia73 spune:

SUNTEM ALATURI DE TINE, BRAMBU
BUNUL NE INCEARCA CREDINTA


Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,
Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine
Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt
Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.
Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti
Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.

bebelinul meu scump

Ma la Bunul sa-mi daruiasca un sanatos
Florin 18 ani si +33 Matei Ioachim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

of, draga Petro... imi pare atat de rau.. condoleante si putere, sa treci peste toate ptr puiul mic din burtica!
acum insa, plangi, descarca-te, e ok s-o faci, asa cum simti...sunt alaturi de tine si te imbratisez strans

Iubirea mea Mufarin, bandit mic
... si iubirea a doua e pe drum


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgia79 spune:

brambu sincere condoleante!
Cuvintele sunt de prisos in astfel de momente.
Imi pare nespus de rau ca treci prin asa momente grele!
Dar ai intr-adevar 2 ingeri care te vor veghea pe tine si pe cei dragi tie .
Dumnezeu nu te-a uitat si nu si-a intors fata de la tine. Asa gandim majoritatea cand se intampla tragedii in familie. Ai sa vezi ca pana la urma va fi si soare pe strada ta. Fetita ta se va naste cu bine si va fi sanatoasa si frumoasa. Eu cred ca aici s-au incheiat tragediile din viata ta pentru multi ani de acum incolo!

Te pup si te imbratisez cu mult drag!

+33 Ioana Teodora
mami de Iustin 09/04/2009


bobitza mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Offf Doamne,nici nu stiu ce sa spun...2 pierderi asa de mari intr-un an...nu am trecut niciodata prin asa ceva,si nici nu vreau sa trec vreodata.Nu stiu de ce Dumnezeu permite sa se intample astfel de lucruri in viata oamenilor...vreau sa cred ca sunt incercari...dar de ce ii incearca pe unii mai mult,pe altii mai putin???Se spune ca Dumnezeu iti da atata cat poti duce...dar cati poti duce???
Incearca sa nu-ti pierzi credinta,roaga-te pentru sufletul ei,si ca Dumnezeu sa va aline suferinta.Incearca daca poti sa fi tare pentru fetita ce e in burtica ta.Nu-ti fie frica de momentul nasteriiVa fi bine.Si daca iti va fi mai usor,fa cezariana.Important e sa-ti fie tie bine.
Offf,Doamne ajuta sa treci peste acesata nenorocire.Fi tare pentru fetitele tale!Suntem alaturi de tine!!!

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007) si bebe Raul Gabriel(13.06.2011)


2 sarcini oprite din evolutie la 5s si 7s-MTHFR C677T heterozigot, PAI1 4G/5G genotip heterozigot
tratament aspenter 1/zi,femibion 1/zi,acifol 1/zi,magneB6 2/zi,utrogestan 400,clexane 0,4

In cartea vietii, un înger a scris despre nasterea copilului meu. Apoi, închizand cartea, a murmurat: "Prea frumos pentru acest pămant!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_filipas spune:

SINCERE CONDOLEANTE, BRAMBU! DUMNEZEU SA O AIBA IN PAZA! Sunt sigura ca impreuna cu G. va vor proteja si se vor ruga pt. voi de acolo, de langa DD!


Dia, mami de shmoo mare Miruna (15.07.2008)
31+ cu shmoo mic "pisicutz verde"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Condoleante Petro! Dumnezeu sa o odihneasca in pace si tie sa-ti dea putere, ai dreptate acum Gabriele are o bunica cu el intre ingeri!

Nina, 28+,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prixi spune:

Petro, condoleante si din partea mea!Sa ii fie tarana usoara si D-zeu sa o odihneasca!
Te imbratisez si sunt alaturi de tine!

Roxana, fericita de Christian (23.01.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianalaura spune:

Petro, imi pare tare rau. Macar ai reusit sa vorbesti cu ea, si poate ca Dumnezeu a luat-o mai devreme sa ii curme suferinta. Chiar tu ziceai ca statea numai pe calmante...acum nu o mai doare nimic...s-a dus in cer sa aiba grija de nepotel si de acolo de sus vegheaza acum amandoi asupra familiei voastre.

diana28+ Calin Gabriel si mami de Ianis Stefan 14 mai 2007

www.lumeadianei.blogspot.com" target="_blank">http://www.lumeadianei.blogspot.com

Buburuzul
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Petro imi pare tare rau.Nu stiu ce as putea spune pt a-ti alina durerea macar un pic.Te imbratisez tare,tare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Sincere condoleante.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput