Gala cei mai iubiti la Desprecopii - 2010

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Abia acum am descoperit topicul si cum ma mananca degetele, iata nominalizarile mele:
DanielaC pentru ca e partenera mea de lupte si m-a sprijinit cand simteam ca obosesc.
Mamagiuliei pentru ca este modelul meu de a fi ca mama
Vikinga, Kariguldi si Conchita, zeitele mele
Toate persoanele care colaboreaza la Umanitare si le multumesc pe aceasta cale tuturor care ne-au sprijinit si lista este prea lunga pentru a fi scrisa!
Laura25 pentru felul de a modera (cu mici mici exceptii)


----------------------------------------------
Povestile Alexei: http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=148914


O palma nu inseamna educatie!O palma inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC !

PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT AICI:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Sunt multe persoane minunate pe acest forum, dintre care amintesc doar cateva: administratorii site-ului (jos palaria!), mamicile mele din Arad si canadiencele dragi de departe....dar as dori sa nominalizez trei femei cu suflet mare, care, privind peste problemele personale, au reusit sa ajute si pe ceilalti (printre care ma numar si eu), cu vorba, cu fapta si, mai ales ascultand.
Pentru mine voi sunteti speciale: cge, adablackcat si flavia_ramona!

Mama Marei si a Dorei


Votati-ne daca va plac pozele noastre:http://www.ared.ro/ansamblul-rezidential-red1/index.php?pag=concurs&concurs=6' (numele nostru apare sub fotografii, 3 la numar)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

vin si eu cu cateva nominalizari la "cei mai iubiti"(eu nu ii iubesc dar ii admir)
-Olguta12..chiar daca nu mai activeaza..danangie ,care sunt un model de viatza, de tarie si caracter!
-asociatia M.A.M.E., alinuk si camy_pus...pentru spiritul civic, belicos(in sensul pozitiv)..initiativa si implicare pentru binele "erga omnes";
-mamgiuliei si chicutza_mimi..pentru sufletul si deschiderea cu care abordeaza o problema...sunt un izvor nesecat esenta materna!
-Marius..pentru ca, e printre putinii tatici are chiar vrea sa obtina ospecializare in aceasta "meserie"
-capcaunul pentru interpretarile de "bad guy"..
-Magdaz_ina,Laura_B Desiree2002, Sabina, gusta pentru lupta lor, pentru taria si maturitatea spirituala cu care o duc
-Laurairina, getik1 si A_driana.. pentru mainile dibace pe care la au si minunatiile pe care le confectioneaza!
-XIO..pentru "ca face diferenta"
-emanouela(strict personala nominalizarea)...care desi nu ma cunostea mi-a intins o mana de ajutor moral pe perioada sarcinii, dupa si chiar si acum..

asa motive pentru nominalizare sunt multe si useri care merita nominalizati ar mai fi..



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vik-cj spune:

Acum am avut timp sa citesc topicul cap-coada si nu pot sa nu nominalizez si eu cateva fete speciale, modele pentru multe dintre noi:
- Alinuk pentru tot ce a facut si pentru cum a reprezentata mamele! Chapeau...
- camy_pus ...pentru perseverenta ei
- Uka si Techila pentru un gest de Craciun incredibil! Dragelor ma bucur ca va cunosc ...sunteti speciale!
-Raluk...pentru toata bogatia de informatii pe care ne-o pune la dispozitie cu atita prietenie si bunavointa!

Si as spune ca le nominalizez pe toate fetele deosebite si sufletiste de la Dovlecei (sep -oct 2009) care stiu sa fie empatice si sa ajute cum pot ele mai bine!

Isabela Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

acum am descoperit acest topik

as vrea sa noinalizez fetele de la umanitare: cris_82, madrizy,ducky, carefac o traba excelenta, laura25pt actiunea 3sate, andries pt actiunea craciun cu suflet romanesc

de la buburuze pe picky_toto care este un suflet mare si tine unite o mana de fete

strict personal pt My_lady care este o fire ff buna, si incearaca sa ajute pe toata lumea

alinuk pt implicarea in proiectele de anu acesta
si nu in ultimul rand rand mamicile cu puiuti bolnavi care lupta atata pt ei si sunt un model pentru noi : dianaalex,leditia,dodo_pui, mihaela770, sabina.p

ariciu a facut un anisor
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic bebe - klorane baby&page=3" target="_blank">daca vi se pare ca sunt chic votatima aici: pozica get ary povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana2242 spune:

Nu pot sa nu nominalizez si eu
Boticelina
Laura
Kid
Alexandrina si mamicile cu cazuri la bazar toate sunt niste mamici minunate
Ledi,Mohaela 07,Dodo,Mihaela,Sabina,Diana

si ca prietene am multe fetele de la mamici inimoase de Constanta toate,Duky,Nusha,Luv,Madyrizi care ne cam ignora dar este o draguta si lista este foarte foarte lunga

va rugam dati si noua un vot aici http://reteaua.emag.ro/c/raresel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fiona67 spune:

N-ar fi frumos daca aceasta Gala s-ar finaliza cu o petrecere pentru cei mici? Noi, mamicile, am suporta contributiile financiare aferente evenimentului si, astfel, ne-am cunoaste, copiii nostri s-ar distra.
Ce parere aveti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Desi nu activez de foarte multa vreme pe forum, vreau sa nominalizez cateva fete tare inimoase, ale caror gesturi le-am admirat si le admir: Natynic si Ariel pentru modul in care s-au implicat pentru a-l ajuta pe Siluan (sunteti realmente grozave, fetelor!) si Monnvas pentru bunatatea ei infinita si refuzul de a ramane indiferenta!

De asemenea, le nominalizez pe fetele de la "Ghiocei de martie-aprilie 2009" pentru ca mi-au facut viata mai frumoasa cu prietenia lor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Frumos topic,

Am sa nominalizez si eu cateva persoane insemnate, sper sa nu ratez pe cineva:

DianaR - care ne-a ajutat mereu, in problemele avute in primul rand cu alaptarea si apoi in diverse probleme medicale;
Alinuk - pt tot ce a facut legat de protestele parintilor si pt toata activitatea de la Asociatie
Monis - care citeste carti frumoase si apoi vine cu traducerea pe forum si care are tot timpul vorbe frumose in buzunar
Techila - care a cooptat mai multi Mosi Craciuni in implinirea uni vis de 3x mai frumos
Coquelicot, Dozz, Laura_andreea, ionelamaria,many_bany,lili_a,lylyana.ion - care ne invata lucruri bune, care citesc si impartasesc cu noi cunostintele



mami de 1 An pt. Remus Andrei(8 nov '09)

in asteptarea lui cu trandafirul in gura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

fiona, super idee.
Da - ne gandim si la asta.

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput