Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Discutii generale

Extremisti pe DC

(4 voturi)
Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 8

mElaine
mElaine

79 Mesaje

Link direct la acest mesaj  Arata profilul Adauga semn de carte la mesaj  Reply with Quote

Extremisti pe DC

Daca cititi acest articol, rezulta ca sotia teroristului, Mona, este romanca. Si ca ea, ar fi fost mai extremista decat el. Nici nu ma mira, pentru ca am citit foarte multe pareri pro-arabe - extremiste pe DC ... cred ca mamica aceea este chiar pe DC :(((
Oare ce le indeamna pe aceste femei sa fie atat de extremiste?
      (0 aproba) (0 dezaproba) |

Laura25

13160 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiLaura25 Adauga semn de carte la raspuns Trimite Laura25 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui mElaine
cred ca mamica aceea este chiar pe DC :(((

Cum ai ajuns la aceasta mareatza concluzie? Si daca ar fi, nu te temi ca o sa arunce serverul in aer daca o oftici?

Citat:

Marile nedreptati ale omenirii? Extremismul celor din tabara opusa?

Rareshic - lau.jpg

Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me
Mergi la inceput

My_Lady0091

6767 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiMy_Lady0091 Adauga semn de carte la raspuns Trimite My_Lady0091 un Mesaj Privat  Reply with Quote
heyyyyyyyyyyyy.........nu poti face asemenea afirmatii, fara dovezi clare...pui intr-o lumina proasta intreg DC-ul...asemenea chestii nu se arunca asa ca o bomba intr-o mare de oameni!ce e in capul tau!?!

Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca
Mergi la inceput

crissandrada

1729 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui crissandrada  Trimite mesaj yahoo luicrissandrada Adauga semn de carte la raspuns Trimite crissandrada un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Citat:
cred ca mamica aceea este chiar pe DC :(((

Cum ai ajuns la aceasta mareatza concluzie? Si daca ar fi, nu te temi ca o sa arunce serverul in aer daca o oftici?

scuze, dar nu m-am putut abtine.

Bazar general DC

Criss de Alessia si Andrada
"Humor is mankind's greatest blessing" - Mark Twain (Umorul este cea mai mare binecuvantare a omenirii)

Mergi la inceput
Gabi_K
Gabi_K

5701 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Gabi_K un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:

Daca cititi acest articol, rezulta ca sotia teroristului, Mona, este romanca. Si ca ea, ar fi fost mai extremista decat el. Nici nu ma mira, pentru ca am citit foarte multe pareri pro-arabe - extremiste pe DC ... cred ca mamica aceea este chiar pe DC :(((

in articol nu scrie nicaieri, ca doamna era forumista DC. Sau mi-a scapat mie ceva?

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert Locul nostru preferat

Editat de - Gabi_K on 15/12/2010 11:24:47
Mergi la inceput

valentinag

6964 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luivalentinag Adauga semn de carte la raspuns Trimite valentinag un Mesaj Privat  Reply with Quote
Adica ce pareri extremiste pro arabe ai citit?

"La vita e bella"
Explore Romania

De mancare
Dulciuri
Din gradina mea
Mergi la inceput

membru veteran marius

18949 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui marius Adauga semn de carte la raspuns Trimite marius un Mesaj Privat  Reply with Quote
La noi e o vorba : Amu'i atunci! Sa vezi numa'!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa
Mergi la inceput

lorelaim

2375 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite lorelaim un Mesaj Privat  Reply with Quote
Nu pot sa uit - cu ani in urma, in timpul celui de-al doile razboi din Irak (in care romanii au trimis si ei trupe), a fost un art pe ziare.com in care se povestea despre un incident cu o masina irakiana care "a refuzat" sa opreasca la un post de control american si soldatii americani au deschis focul... In masina era o fam: tata, mama, si trei fetite micute. Copilele au murit, parintii au fost raniti doar... Pentru mine SOCUL a fost sa citesc comentariile romanesti la acest art... si comentariul cel mai plin de venin si cruzime a fost a unei pers cu ID "carmen" care scria ceva de genul "ce bine! mai putini islamisti! sa-i curete pe toti!"...

Nu vreau sa spun decat ca violenta naste violenta (atat verbala cat si fizica)... indif de religie...

Consider ca faptul ca sotia sinucigasului din Stck a fost romanca nu are absolut nici o relevanta...

Lorelai

As a woman, I have no country
As a woman, I want no country
As a woman, my country is the whole world.
Virginia Woolf
Mergi la inceput

Marina

6383 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Marina un Mesaj Privat  Reply with Quote
de unde pana unde opiniile pro arabe inseamna extremism?

Marina
Mergi la inceput

valentinag

6964 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luivalentinag Adauga semn de carte la raspuns Trimite valentinag un Mesaj Privat  Reply with Quote
Vad ca nici altii nu duc lipsa de extremisti!Ati citit comentariile?Cica s-o trimita domne p'aia inapoi la ea in tara, ea e de vina ca s-a aruncat nebunu in aer!Asa a zis bunica-sa din Ro.ca ea s-a facut extremista prima,ca purta batic si maneca lunga vara.
Mare e gradina Domnului si gardul se muta mereu!

"La vita e bella"
Explore Romania

De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Editat de - valentinag on 15/12/2010 12:23:56
Mergi la inceput

Laura25

13160 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiLaura25 Adauga semn de carte la raspuns Trimite Laura25 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Mai stim noi o bunica din Romania care a zis ca asa e normal la noi in tara: fetele se marita la 10 ani si fac copii la 11-12.

Rareshic - lau.jpg

Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me
Mergi la inceput
Pag. din 8 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com