Covoare in MILITARI

Covoare in MILITARI | Autor: jennifer

Link direct la acest mesaj

Am nevoie de un covor oval cam 2,5/1,5. Am fost in Praktiker (Auchan),Bricostore, Carrefour Militari, Piata Veteranilor.
Nimic potrivit.
Mai stiti alte magazine prin Militari sau imprejurimi ?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gogosel spune:

acelasi mag din auchan,are si un sediu la intersectia bd timisoara cu valea oltului. au covoare bune,...scumpe unele dar si calitative,casa vogue parca se numesc.au si site.
sau , eu am incercat covoarele incov, www.incov.ro ,alba-iulia.ti le trimit prin posta, iar modelul dorit il poti vedea "pe viu", la unul din magazinele sus mentionate, pt ca au si f multe covoare si de la incov.
sau , daca nu, incearca in dragonul 7, pe langa europa, pe acolo, si cam tot ce gasesti in mag din oras(bine, hai, in majoritatea) ,gasesti si acolo, inclisiv "renumitele" covoare pierre cardin.iar dupa o crancena targuiala, scoti preturi fenomenal de mici.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Eu Am luat de la Incov din Auchan.Este un covor din lana grosut,oval,destul de mare,pt ca era din colectia de anul trecut avea si reducere de 40%.

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

si noua ne trebuie un covor nou in sufragerie,ca pe cel"vechi" de nici 2 ani l-am donat socrilor ca era enorm,nu l-am scos decat de 2 ori cat l-am avut.Si am vazut covoarele pierre Cardin,am un magazin chiar in capatul strazii la mine si altul pe langa Metro Voluntari.Si in dragonul 7 sunt,dar stau in dubii daca sa iau deasta sau nu.Aveti careva,sunt ok?

Luminita,mami de 3 nazdravani:
tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria 30.05.2008
trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009

Mergi la inceput