Costum popular copii

Costum popular copii | Autor: Mickyyy

Link direct la acest mesaj

La serbarea de Mos de la gradi, trebuie sa o imbrac pe fie-mea in costum popular!
Aveti idee de unde as putea gasi asa ceva? Nu vreau ceva autentic (nu ma tine bugetul, ce-am gasit pe net incepe de la cateva sute de lei pana la cateva sute de euro), ci doar ceva asemanator. Ma gandesc la o combinatie ie + fusta, pentru ca ie am pe-acasa ceva asemanator, dar unde as putea gasi o fusta?
Stiti cumva daca exista costume populare de inchiriat? ma gandesc ca atata timp cat poti inchiria zane, supermani si tot felul de animale, ar putea exista si costume populare.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lorikay spune:

DFaca spui ca ai ie o idee ar fi sa iei o fusta alba de panza si sa ii pui in fata si in spate 2 stergare cu motive nationale (ca niste sortulete). Atsea ai putea sa le gasesti mai usor si nu costa asa de mult. Uite cum are fetita de aici: http://costumedeserbare.wordpress.com/tag/costum-popular/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rzoana spune:

Gasiti si de inchiriat la 50 ROn pe www.costumedeserbare.wordpress.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymca spune:

cati ani are? eu am unul si ti-l pot oferi pentru eveniment, dar al meu cred ca merge pe la 3 ani jumate. o sa-l caut sa ma uit pe etichete sa vad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

readuc in atentie acest subiect. unde pot gasi o ie pt 4 ani jumate? ne tb pt serbarea de Craciun( are fusta, sortulet si vesta, ne mai tb ia).

Mami de fetita si de baietel




Everything is hard before becoming easy...

Mergi la inceput