medic orl-ist bun Galati?

medic orl-ist bun Galati? | Autor: nicavica

Link direct la acest mesaj

buna mamici,
am nevoie de pareri despre orl-istii(tratament,diagnostic,op de polipi/amigdalite) din GL.la dl.Ritivoiu,am fost in ultimile 2 luni,sapt de sapt,iar copilul tot nu-i bine....nu ma intereseaza sa fie" dragut",ci chiar sa-si dea interesul pt ceea ce face....multumesc!sanatate la pitici!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariana_alex spune:

Buna!
Nu vreau sa te dezamagesc dar nu ai sa gasesti asa ceva in Gl. Nasa mea are probleme cu copilul de 7 ani cu astfel de probleme si a fost si ea cam la toti dr. si pana la urma tot la Buc. s-a dus si acolo s-au schimbat lucrurile ...Deci cred ca merita ptr. sanatatea copilului sa mergi pana la Buc. caci costurile sunt aceleasi e vb doar de drum...Sanatate multa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiSol spune:

Si eu trebuie sa ajung cu copilul la un medic orl-ist si mi-a fost recomnadat de catre o prietena Dr Codreanu. Are cabinet particular pe la 3 star . Nu am idee cat e de bun sau nu, dar din lipsa de alte optiuni , o sa-l incerc.

Cami si Luca-Ionut (25.09.2006)


A easy way to make some money


Viata e plina de fumusete. Observ-o. Observa albinele, copiii, fetele zambitoare. Miroase ploaia si simte vantul. Traieste-ti viata la intregul ei potential, si lupta pentru visele tale. – Ashlay Smith

"When God was giving out talent, He gave all of it to Michael Jackson." Babyface



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicavica spune:

da, si eu tot de el am auzit(dr Codreanu),dar nu stiu daca in cabinetul partic are si aparatura pt testarea auzului.noi trebuie safacem o timpanograma.am mai facut la dl Ritivoiu,dar nu mi-a placut cum s-a ocupat de problemele copilului...

Mergi la inceput