Bazar Umanitar***54***

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

O caut si daca nu am dat-o ti-o trimit sub forma de imprumut?

Fetele... stiti ca se vanduse la bazar o carte de-a mea si nu reusea fata sa o plateasca? Am trimis-o cu ramburs, am primit banii, dar era donata pentru Siluan si la conturi nu-l mai gasesc pe Siluan deloc? ori nu vad eu bine? e vorba de 7 lei... ii pot pune in alt cont?

Ingerasii mei: Mony (03.12.2003) si Teo (17.05.2007)

Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina_22 spune:

Intru pe fuga sa-mi spun Elliniei ca am ridicat zilele trecute coletul ei. Toate erau in stare perfecta si au fost scoase in lume.Multumim! Imi cer scuze ca nu intrat mai devreme sa scriu, dar am avut niste zile foarte pline.
la toata lumea!


Unde omul se multumeste, acolo raiul îl găseste.




Vale, mami de ALEXANDRA si ANDREI

cum creste Alexuta
cat de mare este Andu


BAZAR DC


Comentati-ne si apoi votati-ne!
val-1 & val-2



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EllaX spune:

Rhyanna, eu sigur am o ie care nu-mi trebuie in decembrie. Fetitei mele ii venea binisor la 3 ani si ceva. Daca o vrei imprumut, ti-o trimit.


Clipele mele de vara (am poze in concurs!): www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=11" target="_blank"> elx-1, elx-2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns twinwings spune:

platit in contul lui Robi urmatorul produs de la pisellino:http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=9689.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui georgipuia

O caut si daca nu am dat-o ti-o trimit sub forma de imprumut?

Fetele... stiti ca se vanduse la bazar o carte de-a mea si nu reusea fata sa o plateasca? Am trimis-o cu ramburs, am primit banii, dar era donata pentru Siluan si la conturi nu-l mai gasesc pe Siluan deloc? ori nu vad eu bine? e vorba de 7 lei... ii pot pune in alt cont?

Ingerasii mei: Mony (03.12.2003) si Teo (17.05.2007)

Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Da nu-l mai gasesti caci s-au strans banutii necesari pentru el....si banutii tu hotarasti(pt ca ai fost donatoare) in contul carui pui ii pui


dod-participarea noastra in concurs



Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

mihaaaaaaa HELPPPPPPP ...maine cel tarziu achit fusta care am licitat-o de la tine..poti sa o pui colet??cica vineri am chindie si m-am trezit ca nu am si o fusta

brotacul tero-sectoristMIRUNICA TERORICA



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia.andrici spune:

Buna sunt Claudia mamica lui Raul in primul rand vreau sa va multumesc ca ne-ati ajutat sa bagam cazul lui Raul la bazar si sper sa ne fie cat mai mult de folos.
Am mai adaugat cateva produse noi la bazar http://bazar.desprecopii.com/search.asp?searchtxt=claudia.andrici&searchtype=2&show=current&startcount=1&endcount=20&page=1
si am mai pus ceva deosebit pentru doamne elegante sper sa va plaaca http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=10542&n=blana-naturala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Citat:
citat din mesajul lui madyrizi

aaaaaa...is suparata foc, da' foc.
io...mandra de gentile mele luate de la bazar, io... care le aratam la toata lumea si eram incantata de ele, ma uit la ele acuma cu .
le-a ros bebe miha toate curelele. fetelor, nu mai pot iesi cu ele in lume. zici ca le-au mancat soarecii. le-am descoperit in sifonier (unde lui miha ii place sa stea) roase de dintisorii lui mici.
ce ma fac io fara portocalia mea, fara rosioara mea? uffff, sunt tare suparata. mi-am cheltuit averea sa ma dau cucoana la serviciu si acuma mi-a cazut rangul.

Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai
www.dianalaura.wblog.ro
veniti ALBUMUL MEU
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
am nevoie de voturi

mooaaama, Mady, ce nasol! Ai putea incercala o marochinarie, poate exista vreo posibilitate sa le repare.



Azi am primit pachetele de la Ducky si Cristaluna si de la Twinwings , multumim la toate trei pt produsele superbe si bonusuri . Va raman indatorata.



Jasmin si Lucas Daniel (28.11.2007)

www.flickr.com/photos/30849078@N05/" target="_blank">Lucas
www.flickr.com/photos/23373490@N02/" target="_blank">poze cu mogaldeatza
http://blogulluilucas.blogspot.com/
http://elblogdeluquitas.blogspot.es

Limbajul copiilor nu se adreseaza urechilor, ci ochilor si inimii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Deci nu ma pot abtine, Mady, junior e total A tacut si a muncit, iti dai seama cate ore de truda au trebuit, da ?

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Multumesc de raspuns Dodo... Super baiat ai, Mady.. harnic tare.. se vede ca-ti seamana

Ingerasii mei: Mony (03.12.2003) si Teo (17.05.2007)

Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput